Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 2 - 28.000Km taxa platita
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
carsshiny
Vand Renault Megane Break - facelift, anul 2008, 28.000 km reali!, revizie tehnica la zi (istoric la reprezentanta Renault)! Reviziile facute la timp in service Renault - carte service la zi.
Masina este foarte bine intretinuta si a fost tinuta in garaj, este in stare impecabila, nelovita, neavariata, rulaj 99% in afara localitatii, inmatriculata,
Dotari: Climatronic, 8 airbaguri, computer bord, radio CD/mp3, senzori ploaie, senzori lumina, senzori parcare, abs,16 valve, motor 1600 cmc, 115 cp, 4 geamuri electrice, PDG (pachet drumuri grele), faruri de ceata, volan piele reglabil, cotiera, cauciucuri vara + iarna, oglinzi electrice incalzite.
Consumabilele (ulei, filtre, etc) + distributia au fost schimbate la 21.000 de km, practic nu trebuie schimbat absolut nimic la masina.
Taxa platita si nerecuperata.
Tel: 0745992163
Pret 6100 E.
430BBY
frumos Estate ! ! smile.gif un pret si ceva date de contact se poate?? am o ruda interesata de o masina de familie.... Multumesc
carsshiny
Da, am bagat si nr. de telefon si pretul, care este negociabil.
horsewhisperer27
in ce localitate este masina?
dan22y
Brasov smile.gif
carsshiny
Salut. Brasov sau Sfantu Gheorghe, Covasna.
vion
Scuze dar de ce s-a schimbat distributia la 21000?
sorin1983
probabil pentru varsta??
Dacia-Berlina1997
se schimba preventiv la 4 ani chiar daca nu ai facut numarul de kilometri
vion
Da corect uitasem. Oricum e prima oara cand imi pare rau ca nu am ''timp'' sa cumpar o masina care mi-a, imi si imi va place mereu.
carsshiny
Da, Sorin are dreptate, distributia s-a schimbat datorita varstei, chiar daca nu s-au facut nr de kilometri.

20 Nov 2014, 20:11:
up
carsshiny
up
carsshiny
up
carsshiny
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.