Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] FARURI CLIO 3 VALEO NOI INTERIOR NEGRU
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pimP
Salutare,

Din cauza unui client neserios, care a comandat de la mine un set de faruri VALEO si nu a mai venit sa le ridice, dar a venit sa le vada rugandu-ma sa i le tot tin pana nu a mai raspuns la telefon a trecut perioada de retur de la furnizor, asadar am ramas cu ele pe stoc sleep.gif .

Farurile sunt VALEO si au urmatoarele coduri: STANGA: 088951 / DREAPTA: 088952

Farurile au urmatoarele caracteristici:

Producator: VALEO
Cod producator: 088951/088952

Trafic pe stānga/dreapta: pentru trafic pe dreapta
Partea de montare: stanga/dreapta
Articol extins/Info extins: fara bec cu incandescenta
Echipament vehicul: pentru vehicule cu reglaj distanta lumini (electric)
Articol extins/Info extins 2: fara motor reglaj LWR
Functie de lampa: cu faza scurta, cu faza lunga, cu lumina pentru curbe
TIp lampa: H1, H7
Constructie lampa: Halogen
Culoare semnalizator: transparent
Greutate (īn kg): 4,38

Atasez in acest post poze reale cu ele si o poza cum arata in program.

[attachmentid=1627970697] [attachmentid=1627970698] [attachmentid=1627970699] [attachmentid=1627970700] [attachmentid=1627970701] [attachmentid=1627970702] [attachmentid=1627970703] [attachmentid=1627970704] [attachmentid=1627970704] [attachmentid=1627970705] [attachmentid=1627970706]

Farurile se pot vedea/cumpara in zona Liberty Mall (Trafic-Greu), Bucuresti.

In tara, imi pare rau, dar nu trimit fara avans integral, in caz ca doriti si nu aveti incredere se face factura proforma inainte de a se trimite smile.gif, iar costul transportului prin Atlassib Curier este: 25 RON. Pentru FEEDBACK-uri despre mine, ca vanzator, puteti citi pe topic-ul meu dedicat de piese.

Avand magazin de piese auto online, am cautat pe internet sa vad cel mai mic pret, iar acesta este 740 RON/buc (far) => 1480 RON, puteti verifica si cred ca deja stiti si unde este acest pret.

M-am gandit ca daca tot e BLACK FRIDAY si pot face fericit in posesor de CLIO sa pun pretul de: 1250 RON (sau 1249,99 RON biggrin.gif) ambele faruri => 625 RON/buc (far)

Farurile sunt superbe si chiar m-as bucura sa ajunga la cineva care sa se bucure de ele si sa nu le revanda mai departe sad.gif .

Va rog nu veniti cu oferte aberante, cum au stat la mine 1 luna jumatate, pot sa mai stea inca atat sau cine stie poate pe langa Meggy mai adaug si un Clio III la colectie biggrin.gif.

PS: Daca vreti mai multe poze cu ele, din diferite unghiuri sau la mufe, etc va rog sa imi dati pe PM o adresa de mail sau pot sa adaug in urmatorul post, pentru ca in acest post am depasit limita de poze permise.

Seara buna si shopping placut,
Florin
pimP
UP!

Asa ca tot e la moda BLACK FRIDAY-ul prelungit biggrin.gif, daca doreste cineva sa le cumpere pana pe 23.11.2014, ora 23:59, pe langa faruri, in acelasi pret [ 1250 RON ], va mai ofer GRATUIT si un schimb de ulei(ULEI ELF+FILTRU ULEI) FARA MANOPERA, la alegere:

- ELF TURBO DIESEL 10W-40- 5L + FILTRU ULEI RENAULT OE/MANN (la alegere)
- ELF EVOLUTION 900 SXR (EVOLUTION SXR) 5W-30- 5L + FILTRU ULEI RENAULT OE/MANN (la alegere)
- ELF EVOLUTION 900 NF (EXCELIUM) 5W-40- 5L + FILTRU ULEI RENAULT OE/MANN (la alegere)

Dupa achizitia farurilor, uleiul si filtrul se trimit la domiciliu GRATUIT (chiar si in Bucuresti daca nu doriti sa mai bateti drumul sa il ridicati) prin Curier Atlassib in 2-3 zile lucratoare.
pimP
UP!

Pentru cei care doresc sa le achizitioneze pana pe 26.11.2014, ora 23:59, se ofera GRATUIT o pompa de apa si antigel pentru autoturismul pe care il detin sau pentru un prieten smile.gif.

Dupa achizitia farurilor, uleiul si filtrul se trimit la domiciliu GRATUIT (chiar si in Bucuresti daca nu doriti sa mai bateti drumul sa il ridicati) prin Curier Atlassib in 2-3 zile lucratoare.
pimP
OFERTA 02.12.2014

Pentru cei care doresc sa le achizitioneze pana pe 02.12.2014, ora 23:59 sau sunt interesati pretul este 1100 RON ambele faruri!

Incepand cu 03.12.2014 pretul revine la normal (1250 RON).

Zi frumoasa,
Florin
pimP
!!! OFERTA !!!

Doar pana pe 09.12.2014, ora 23:59 pretul scade la 999,99 RON

Incepand cu 10.12.2014 pretul revine la cel initial [1250 RON]

Seara buna,
Florin smile.gif
pimP
!UP!

Oferta doar astazi si maine. 1100 RON +bonus 1 Bidon 5litri 5w40 Castrol Edge Turbo Diesel smile.gif
pimP
!UP!

Ofeta de Craciun : accept schimb si cu farurile voastre SH +850 RON DIFERENTA.

PRET FARA FARURI LA SCHIMB 1100 RON (REDUS DE LA 1250)
pimP
! UP! smile.gif

Oferta de inceput de an. Farurile au pretul de 999 RON, valabil pana maine la 23:59 biggrin.gif, iar pe urma revin la pretul initial.

Seara buna! biggrin.gif
cmandrei
Redeschis la cerere.
pimP
Multumesc Andrei,

PRET: 1249 RON sau 849 RON cu farurile vechi la schimb.
pimP
Pretul ramane 1249 RON sau 849 RON la schimb cu farurile vechi.

Daca cineva si le doreste asa mult accept schimb si cu alte produse + diferenta minim 850 RON [oferta doar 10.02.2015 - 11.02.2015]. smile.gif

Seara buna,
Florin
95puf
Eu sunt interesat de ele, daca sunt intr'adevar originale. Dar nu mi le pot permite pana luna viitoare. Am cam depasit bugetul de investitii pe luna aceasta. Daca va mai fi valabila oferta pe la jumatatea lunii martie, te voi contacta....
pimP
QUOTE(95puf @ 17 Feb 2015, 11:25)
Eu sunt interesat de ele, daca sunt intr'adevar originale. Dar nu mi le pot permite pana luna viitoare. Am cam depasit bugetul de investitii pe luna aceasta. Daca va mai fi valabila oferta pe la jumatatea lunii martie, te voi contacta....
*



Buna ziua,

Sunt intr-adevar originale, nu ma ocup cu fake-uri sau lucruri contra-facute, acest lucru puteti verifica si pe topic-ul meu de magazin de piese auto de pe reno (il aveti in semnatura) - puteti vedea si feedback-urile... am magazin de piese auto online, iar aceste faruri au ramas de la un client neserios smile.gif.

Vad ca nu sunteti din Bucuresti, in tara trimit prin Curier Atlassib, dar conditia este trecuta in prima postare de pe topic: "In tara, imi pare rau, dar nu trimit fara avans integral, in caz ca doriti si nu aveti incredere se face factura proforma inainte de a se trimite smile.gif, iar costul transportului prin Atlassib Curier este: 25 RON. Pentru FEEDBACK-uri despre mine, ca vanzator, puteti citi pe topic-ul meu dedicat de piese."

Pot trimite si cu plata ramburs, dar doar cu plata unui avans de minim 50% din valoarea lor.

Daca treceti prin Bucuresti, le puteti vedea oricand in zona Liberty Mall (la 5 minute de Unirii) smile.gif.

Daca mai raman valabile pana la jumatatea lunii martie si nu se arata nimeni interesat de ele vi le dau cu cea mai mare placere.... am mentionat in prima postare ca , cum stau la mine din Noiembrie pot sa mai stea inca pe-atat smile.gif, nu ma grabesc sa le dau.

Pentru orice alte detalii/informatii/nelamuriri va stau la dispozitie cu placere aici sau pe PM.

O zi frumoasa,
Florin

20 Feb 2015, 09:27:
Rezervate pt domnul 95puf pana pe data de 02.03.2015.

Multumesc,
Florin
ame24
salut, mai sunt farurile ?
sunt interesat.
0744858050
pimP
QUOTE(ame24 @ 4 Mar 2015, 12:07)
salut, mai sunt farurile ?
sunt interesat.
0744858050
*



Salutare,

Farurile sunt rezervate colegului 95PUF pana pe data de 17.03.2015, deja a platit avans pentru ele, deci sunt ca si cumparate smile.gif.

Revin cu un mesaj dupa ce am efectuat tranzactia si se poate inchide topicul.

O zi frumoasa,
Florin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.