Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cauciucuri iarna Dacia 165/70 R13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Dacia_47_akm.2
Vand set de cauciucuri Debica Frigo 165/70 R13 M+S (iarna), le-am achizitionat noi acum un an, nu au decat o iarna, le dau cu tot cu jante, gata echilibrate trebuie doar montate, jantele le dau mai mult ca bonus, ca am casat-o si nu mai am ce sa fac cu ele, jantele sunt modelul lat CN4 injectie sau zambetul lui iliescu, ele sunt toate tubeless, nu au camera, din cate stiu eu cauciucurile merg si pe suernova si solenza, pret-ul este de 100 lei bucata.
Mai vand si un radiator de aluminiu pentru Dacia, produsul este nou, (ne folosit, sigilat), l-am achizitionat acum un an ca sa il am de rezerva ca aveam o gaurica mica la cel pe care il foloseam, care o astupasem cu silicon rosu si care nu a cedat niciodata, asa ca nu am avut dece sa il folosesc, anul trecut am dat 170 lei pe el, asa ca il dau si eu cu 100 lei.
Produsele se livreaza personal in Giurgiu, judet-ul Giurgiu sau chiar si in Bucuresti
Postez poze cu pneurile si radiatorul smile.gif
Dacia_47_akm.2
Pretul la cauciucuri este negociabil !!! smile.gif
Dacia_47_akm.2
UP Negociabil !!! smile.gif
Dacia_47_akm.2
UP 80 Lei !!! cel mai mic pret biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.