Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault Megane 1 break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4
iulimlc
Vand orice componenta din dezmembrarea unui Renault Megane 1 break, an fabr. 2000, motorizare 1,6 - 16V ( cod motor K4M A 700 ). Auto e varianta RXE cu urmatoarele dotarii : AC, jante aliaj, oglinzi electrice, 4 geamuri electrice, computer bord, proiectoare ceata, parbriz incalzit, scaune incalzite. Pentru relatii suplimentare si comenzi va rog folositi forumul, adresa de e-mail: mmmlcc@yahoo.com sau tel. 0727839375.
[attachmentid=1627971342] [attachmentid=1627971343] [attachmentid=1627971344] [attachmentid=1627971345] [attachmentid=1627971346] [attachmentid=1627971347] [attachmentid=1627971348] [attachmentid=1627971349]
Deasemeni vand componente din dezmembrari a unor Renault Megane 1 break cu motorizari 1.9 dCi si 1,9 dTi[attachmentid=1627971350] [attachmentid=1627971351] [attachmentid=1627971352] [attachmentid=1627971353] [attachmentid=1627971354] [attachmentid=1627971355] [attachmentid=1627971356]
mad toz
M-ar interesa si pe mine capota, farul de pe stanga si aripile fata. Aripile au rugina jos la imbinarea cu pragul? Spune-mi te rog un pret pe toate, dar si pe fiecare in parte daca se poate. Merci mult.
iulimlc
Capota, bara fata si farul stanga s-au vandut deja. Aripile au rugina la imbinarea cu pragul si de aceea pretul e de 50 ron bucata.
Bitu
Salut!
Ma intereseaza bratul stergator de pe spate daca nu este fisurat la prinderea cu surubul, ca al meu.
Multumesc frumos!
iulimlc
Din pacate nu am piesa solicitata. Toata stima
iulimlc
Anunt valabil...
stanionjan
buna ziua! scaun sofer megane 1 , un pret si ceva foto, nmai bine!
Dreamer
Salut,

Ai cumva termoplonjonul de la diesel, daca masina avea asa ceva din fabrica, impreuna cu releul?
Daca da, un pret pe PM te rog.

Multumesc
iulimlc
Nu dau doar scaunul de la sofer separat. Toata stima

30 Nov 2014, 14:08:
Nu mai am termoplonjon de Diesel. Stima
stanionjan
dami un pret pt ambele!
iulimlc
Ambele scaune de pe Meganul visiniu cu incalzire, stare impecabila, sunt la pretul de 500 ron. Altele nu am momentan. Stima
iulimlc
Anunt valabil...
UltraDrive
Salut, pentru un client mai vechi,pompa servo directie, te rog. smile.gif
iulimlc
Ai PM UltraDrive. Toata stima
iulimlc
Anunt valabil....
Danmaddog
Salut, un pret pentru maneta de stergatoare, se poate?
iulimlc
Danmaddog ai PM cu pretul. Stima
iulimlc
Anunt valabil....
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
jammix
Mai aveti plasticele de la buza bara fata pana in scutul metalic pt Megane-ul 1.6 16V?
iulimlc
Nu mai am.
ionutz_87
Proiectoare si mânere deschidere uși interior pe fata
iulimlc
Ai PM Ionut_87
iulimlc
Anunt valabil...
EDC_cip
upp!!!
Vallybz
suport motor de pe partea cu distrubutia pt benzina?
iulimlc
Momentan nu am suportul motor cerut. Stima
ufo2912
buna seara!
M-ar interesa coroana, cu sau fara volanta (preferabil cu smile.gif) pt. un Renault Megane 1 Grandtour 1.6 16v (107cp) - cod motor K4M cred, AUTOMATIC.
Rog poze si un pret.

PS: in caz ca nu se potriveste ...
iulimlc
Nu am nici un Megane 1 automatik.
iulimlc
Anunt valabil...
danutzBV
Piesa incercuita m-a intereseaza.
iulimlc
Nu am nici una intreaga danutz. Stima
luc14n_v
Buna seara, bara fata si capac de la rezervor m-ar interesa si pe mine. Multumesc
iulimlc
Momentan nu am nici bara fata si nici usita rezervor
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
cv02gen
Mã intereseaza potentiometru acceleratie megane 1.9 dti . Un pret?
iulimlc
Din pacate nu mai am potentiometru acceleratie pt Diesel.
greeneyes85
Te salut,

Pentru Megane I, 1.9 dCI, furtunul care pleaca din intercooler (foto atasat), este disponibil.

Multumesc.
iulimlc
Anunt valabil...
iulimlc
Anunt valabil...
stefan.toma
Salut,

Motorul 1.6 16V ce pret are si daca este acelasi de pe Laguna 1 din 1999?

Multumesc.
iulimlc
Motorul de pe Megane are codul K4M A700. Daca ai acelasi cod de motor automat se potriveste. Pretul motorului este de 300 euro sau 250 euro fara cele 4 bobine si fara galeria de evacuare. Stima
aluibasarabeanu
M-ar interesa si pe mine, plasticul de sub proiectorul drept (este o prelungire a scutului ), plasticul de sub frana de mana daca il dai fara partea unde intra schimbatorul (au un surubel intre ele si se despart ), daca din intamplare ai vre-un antifonaj capota (in cazul in care ai vre-o capota deteriorata si a ramas antifonajul ) si ma mai intereseaza pretul volanului din piele dar fara airbag. Multumesc anticipat !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.