Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 3 GPS-URI NOI MIO SI EVOLIO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DACIOTUL
Va salut, am de vanzare 2 GPS-uri MIO,folosite doar de 2 ori fiecare,cumparate din DOMO in vara, trebuie sa gasesc factura,m-am mutat de curand si de aceea pe de o parte, tot ce imi prisoseste vand/donez/renunt...(arunc), iar pe de alta trebuie sa gasesc facturi, bonuri etc.pentru unele dintre ele!

Un MIO are diagonala de 5 inch, celalalt e mai mic,probabil 4,5 inch.Au doar harta Romaniei pe ele,semisca excelent.

Pretul este de 100 RON/bucata.

Evolio are IGO 8 updatat la zi pe el,diagonala 4,5 inch si este la 120 RON

Telefon:0765.445.618

cosmin_2300
Pune te rog poze cu ele.
sorin1983
sau macar modele smile.gif
DACIOTUL
Scuze, aveti dreptate, doar un Mio am cu mine, dar maine cand ajung in Bucuresti,pun si poze cu toate!

Mio de 5 inch este modelul Mio MoovM 610.
DACIOTUL
A mai ramas doar MIO de 5 inch si un Smailo de 4 inch cu harta full Europa(IGO 8) pe el!


Preturi valabile azi-maine...MIO la 70 RON cu suport si incarcator original si Smailo la 49 RON, cu incarcator pe usb.
lucianm
gps mio rezervat pana maine.
DACIOTUL
Corect! wub.gif De m-ati scapa si de Blackberry... rolleyes.gif
andreis
Salut,

Cum facem sa ne vedem pentru Smailo? In ce stare e?

Da-mi date pe PM.
DACIOTUL
Smailo e in stare excelenta, azi doar foarte tarziu ne putem vedea, in zona Militari-Lujerului! Da-mi telefonul pe privat si te sun eu, ok?! Multumesc!
lucianm
Cele doua GPS-uri mio au ajuns la mine si la un prieten. Sunt ok.

Vanzator de incredere. Recomand!
octavian.gagu
Ce mai ai de vanzare?
DACIOTUL
QUOTE(lucianm @ 15 Dec 2014, 21:44)
Cele doua GPS-uri mio au ajuns la mine si la un prieten. Sunt ok.

Vanzator de incredere. Recomand!
*




Multumesc! wub.gif

Mai am piesele de Lada si Smailo,dar nu-i gasesc suportul si sunt retinut intr-o delegatie plina de complicatii tehnice!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.