Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Cd player Alpine sau Pioneer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
1r1nel
Cumpar cd player marca Alpine sau Pioneer cu usb si aux,nu neaparat si cd.Pretul undeva intre 200 si 250 lei.Astept oferte.
COSMIN-uau
alpine 102 RI
300 RON TIPLA,,vad k esti din pitesti vi si vezi live
1r1nel
daca il dai in 250 o sa vin sa'l vad,mai mult nu dau.
TRK
La banii astia iti iei nou. Ai si garantie 2 ani wink.gif
1r1nel
Mersi de sfat. De exemplu alpinul lui COSMIN-uau imi convenea la 250lei.Dar am sa ma uit si pe net sa vad ce gasesc noi.
TRK
Eu nu am nici un interes sa ii stric "ploile", dar eu mi-am luat cateva tepe cu cd-playere luate de pe net. Asa ca am decis sa imi iau unul nou, la care am si garantie.
Cu 250 de lei gasesti Pioneer la greu. Alpine nu prea gasesti la 250 de lei, cel mai ieftin care l-am vazut e aproape de 300.
1r1nel
Un pioneer bunicel? care sa aiba si reglaj de subwoofer?
pedroo23
www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=283358&hl=


Te intereseaza un kenwood, reglaje cu gramada, inclusiv pentru subwoofer, plus un an garantie ( cutie, carticele,factura..etc)
1r1nel
Multumesc de oferta,dar kenwood'ul ca marca mie nu prea imi place asa mult.Tin tot spre alpine sau pioneer.Inca astept oferte.
1r1nel
Inca este valabil.
catalinski
Eu ti-as recomanda site-ul acesta: http://www.be-loud.ro/produse/CD-Playere-MP3/Pioneer/
Vezi ce iti place de acolo...
Ps. Fara intentie de a face reclama!
pedroo23
QUOTE(1r1nel @ 19 Dec 2014, 08:57)
Multumesc de oferta,dar kenwood'ul ca marca mie nu prea imi place asa mult.Tin tot spre alpine sau pioneer.Inca astept oferte.
*




ok, daca te razgandesti te astept la o vizualizare/proba. sigur iti vei schimba parerea.

Craciun fericit tuturor !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.