Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Card cartela Megane 2 si Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
v Liviu
Vand card-uri/cartele noi pentru Megane 2.
Cartelele sunt noi, blank pre-codat, cu chip id46 (pcf 7947at) fiind necesar doar sincronizarea/scrierea acestora pe masina.
Cartela, blank pre-codat, cu sincronizare/scriere 300ron.
Cartela, blank pre-codat, fara sincronizare/scriere 250ron.

Vand card/cartela noua pentru Laguna 2 (model cu 2 butoane).
Cartela noua, blank pre-codat, cu chip id46 (pcf 7947at) fiind necesar doar sincronizarea/scrierea acesteia pe masina.
Cartela noua, blank pre-codat, cu sincronizare/scriere 350ron.

Nota:
1. pentru sincronizare/scriere este nevoie de prezenta masinii.
2. momentan nu sunt disponibile cartele keyless go.
3. pretul se negociaza pentru 2 sau mai multe cartele.
4. pentru CEI CARE AU CARDURI DEFECTE, care nu mai funcționează deloc, pot oferi un kit de reparatie format din carcasa noua + placa de baza noua (fara chip id 46) urmand a se folosi chip-ul existent in cartela defecta. Pret kit (inclusiv transfer chip) 150ron.

Contact:
0734050313 LIVIU
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
@"kaferfan" nu pot da pm.
DA, trebuie masina, poate ai drum la B sau gasesti pe cineva la BV care sa o scrie pe masina.
SINOK
salut!daca am cardul stricat si vreau sa iau carcasa+kit deci tot ce trebuie sa fac o cartela noua dar nu stiu sa pun chipul ce fac in situatia asta?
v Liviu
@"SINOK"
Salut. Masina din semnatura vad ca e Laguna 2, situatie in care nu te pot ajuta cu kit de reparatie.
Kit-ul de reparatie este doar pentru Megane 2. Este vina ca nu am specificat si imi cer scuze pentru confuzie.
Te pot ajuta doar cu o cartela noua.
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up

PS: momentan se sisteaza oferta pentru kit-uri de reparatie. Raman valabile cele doua oferte pentru chei.
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
valabil
v Liviu
valabil
v Liviu
up
v Liviu
valabil
v Liviu
valabil
v Liviu
up
v Liviu
up
Andrei40
Salut,

Eu am ambele cartele ale masinii (megane II) dar consuma bateria f repede (max 3 zile). Ma poti ajuta in vreun fel?

Merci,
Andrei
v Liviu
@Andrei40
Da. Suna-ma.
v Liviu
valabil
v Liviu
up
v Liviu
up
V!RuSu
Recomand cu incredere !
v Liviu
up
v Liviu
UP.
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
krinu
Salut! Am un Megane 2 din 2007 la care am doar o cartela. As vrea sa imi fac o a doua cartela, dar problema e ca nu am acel cod pe care il primesti cand cumperi masina. Poti sa faci cartela fara acel cod? pretul ar fi de 300 de lei?
v Liviu
Krinu ai pm.
Valabil
krinu
Ok..momentan nu sunt in bucuresti, da revin eu cu un telefon cand ma intorc. Mersi!
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
v Liviu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.