Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] coperta talon-certificat RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
adrian_74
Coperta nu este transparenta ca cea pe care o vand unii pe la BPR prin parcare, nu-i nici scurta , ci incape lejer certificatul in coperta fara nici-o problema fara a mai fi nevoiti sa-l indoim. Pretul pentru o coperta este de 10 ron. prefer sa-l vand in Bucuresti pentru a iesii cat mai ieftin sau daca este cineva doritor din provicie va trebui suportat pretul coletului postal prin posta Romana.Deci, culoare neagra pe o parte si transparenta la interior, se pot citi foarte usor datele din talon fara a mai fi scos din locul sau, iar partea exterioara este negru mat cu monograma renault, foarte elegant si util! Contact aici sau in PM.
[attachmentid=1627974662] [attachmentid=1627974663] [attachmentid=1627974664] [attachmentid=1627974665] [attachmentid=1627974666] [attachmentid=1627974667]
octavian.gagu
Eu vreau una, dar vb abia peste 2 zile cand scap de la munca. Ms.
dumitrescuandrei
vreau si eu 5 bucati. 0754792415
sorin1983
In ce zona ne putem vedea? lasa un nr de telefon. vreau si eu 2 buc
adrian_74
Craciun fericit!
Sunt din Bucuresti, zona Titan!
Nr de contact: in PM.
kaferfan
Salut. Iti virez banii in cont si mi-o trimiti intr-un plic ca si scrisoare, e bine ?
adrian_74
Sarbatori fericite!
adrian_74
Hopa sus!
dominy
as dori si eu unul, am un prieten un bucuresti si il ridica el, poti pune o bucata deoparte pana dupa revelion ?
solidconvert
Vreau si eu 2 buc... da mi nr si te sun eu sa ne vedem... mercic
adrian_74
Un an nou plin cu bucurii!
Se pot vedea in zona Titan.
adrian_74
Up!
adrian_74
valabil
adrian_74
up!
adrian_74
up!
adrian_74
Up!
mateipaul25
Ne intalnim vreodata sa cumpar si eu o coperta? Mai astept mult telefon sa ne vedem? Multumesc! mellow.gif
adrian_74
@mateipaul-ai PM, impreuna cu toti cei ce mi-au lasat mesaj...
deasemenea, asa cum am si spus in anunt, locuiesc in zona Titan sau daca ajung in zona unde locuieste fiecare revin cu un telefon, insa nu pot sa ma deplasez special pentru o coperta...
adrian_74
Up!
adrian_74
Up!!
adrian_74
Up! Ultimile 4 bucati din acest lot, urmatoarele vor fi cu 4 ron mai scumpe.
adrian_74
Valabile!
adrian_74
Lot nou de coperti, pret nou 14 ron/bucata.
adrian_74
valabil!
nevro21
Ma intereseaza si pe mine o coperta . Da-mi te rog un pm cu un nr de tel ( eu nu pot da )


Ms mult
adrian_74
Valabil! tongue.gif
hardinc
Ai zis ca imi trimiti si mie 2 bucati. Inteleg ca valoarea e mica ,dar trebuia sa ma refuzi frumos si aia era. User neserios din punctul meu de vedere.
adrian_74
Hmmmm, vezi k Sunt trimise de la inceputul saptamanii, EXACT asa cum mi.ai trimis adresa ,fara numar la strada....
hardinc
Scuzele mele daca le-ai trimis. Eu nu am primit nimic de la posta si nu am numar la strada, am mai primit colete exact la adresa data asa si nu au fost probleme. O fi fost vreo incurcatura. Nu stiu daca m-as duce la posta sa intreb de ele s-or mai gasi ?
L.E. : Numar nu am , nici pe buletin si nici nu stiu de existenta vreunui numar . Daca o exista, e un secret bine tinut. Daca este vorba de codul postal , intr-adevar nu l-am dat. O sa ma duc la posta sa vad daca gasesc coletul.
klaus
Coletul e depozitat la posta 10 zile. Deci ar trebui sa-l gasesti.
Ca opinie personala, ai si numar la casa da' nu-l stii tu.
adrian_74
@hardinc-ca idee iti spun acum ceva:-inaite de a bate drumul la posta sa-ti pun coletul, ti-am cautat adresa pe Google Earth si-ti spun ce am gasit, eventual poti verifica si u la randul tau. Aleea pe care se afla blocul este una infundata, in imagine apar 2 copii la joaca iar in planul din stanga se vede parcat un Golf argintiu. Crede-ma ca la toti le-am cautat adresele sa vad daca exista, iar cu cei din Bucuresti am facut in asa fel incat sa ne intalnim pe la mijlocul distantei sau cand ajungeam eu in zona lor pentru a fi cat mai bine pentru toata lumea.... Incerc din rasputeri sa nu fiu neserios, desi uneori am impresia ca altii nici macar nu se chinuie... Intelegi?

Ceea ce spune @Klaus, are dreptate, inafara de chestia ca ai putea trece pe la posta, pe colet am trecut si numarul tau de telefon...iar cei de la posta trebuie sa-ti trimita 2 avize!!!
Intrebare: cum primesti factura de la enel, abonament etc, trebuie sa existe adresa sau pe alee figureaza doar blocul tau, insa indiferent de caz, factorul postal de pe zona in care locuiesti viseaza adresele astea, nu-s factor postal dar stiu ce inseamna adrese sau strazi...
Numai bine!
hardinc
Exact cum ti-am dat tie adresa, am dat-o si altora si nu au fost probleme. Probabil acum am avut vreun vecin care a aruncat hartia aia , altfel nu-mi explic. Pe facturi exact asa e adresa, tot ce puteam sa-ti dau in plus era codul postal al strazii. Imi cer scuze daca te-am facut neserios degeaba , o sa vad cum rezolv.
adrian_74
Valabil!
hardinc
Am gasit coletul la posta . Scuze inca o data pentru neintelegere si spor la vanzare.
adrian_74
Sa le stapanesti cu placere!
adrian_74
Valabil!
adrian_74
Up!
adrian_74
up!
adrian_74
Up!
adrian_74
Up!
dan22y
Comandat. Primit. Totul ok. Mersi colegu' up.gif
adrian_74
Cu placere! Ai Mail cu pozele promise.
adrian_74
Valabil!
adrian_74
up!
adrian_74
up!
adrian_74
up!
adrian_74
Valabil!
alexsr
Sunt interesat , un numar de telefon ?
adrian_74
@alexsr- ai PM cu numarul de telefon
adrian_74
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.