Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme ADMIN!
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
eddy_motors
Atentie administratori ai Dacia club.Stiu ca sint nou pe forum si ca nu am toate drepturile depline ca un utilizator mai vechi dar mi se pare o aberatie sa nu am dreptul sa raspund unui membru prin Personal Message tocmai datorita faptului ca sint mai nou pe forum.Pai fratilor, daca nu am dreptul la a interactiona cu fratii automobilisti si sunt doar de umplutura aici atunci sa stiti ca nu am sa mai intru pe site-ul vostru, sint si alte retele de socializare in domeniu si nu sint asa ingradite ca al vostru!!!!!!!!!!!!!!
Ma gasit pe F.B. Eddy_motors ab.
Toate cele bune!!!
maru
si tu crezi ca o sa planga astia ca nu mai intrii tu pe acest forum ?
nici nu cred ca li se rupe de tine
incearca mai bine sa postezi mai jos la o sectiune cu problme forum ca poate`ti lamuresti problema.
nu poti da PM ca nu ai un numar de postari dar daca ai mai fi avut putina rabdare si mai scriai pe undeva cate ceva poate ai fi reusit
bafta
bucatzel
Din regulamentul pe care l-ai acceptat cu manuta ta pe persoana fizica

QUOTE
2. q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.


Amu' e problema ta daca nu te deranjezi sa citesti.

In fine, o sa te cautam pe facebook.

a, da... in mod normal, oamenii se uita in jur, si posteaza asa ceva la "Probleme administrative", nu la "Probleme tehnice - Dacia Clasic"

Aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.