Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Piese Clio Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TDD
Dezmembrez Clio an 2008 si 2005
Motor 1. 5 dci, 48kw, orice piesa, renault symbol, radiatoare, , cutie de viteze, planetare, , aripi, portiere, injectoare, compresor ac, , alternator, pompa servo, catalizator, esapament, suspensii, amortizoare, , interior, anexe, electromotor, alternator, punte spate, amortizoare, airbaguri, , trager, , trimitem prin curier,



Dezmembrez renault megane , 1. 6 16valve motoare, cutii viteze, planetare, fuzete, usi fata si spate , radiatoare, punte spate , caseta directie, coloana directie asistata, pompe injectie, injectoare , turbine , alternatoare , electromotoare . . . orice piesa !
calinnov
Cotiera neagra megane II? Un pret?
NB
aurelyan
Clio de care, 1, 2, 3, Symbol? Locatie, telefon...plus ca o poza face cat o mie de cuvinte.
TDD
Salutare,nu mai am coriera.

Este vb de clio 2
TDD
Valabil
TDD
up
TDD
Valabil
TDD
Valabil
TDD
up
TDD
Valabil
silviustel
Pasaj (carenaj) roata dreapta fata, partea dinspre habitaclu (pasager) megane 2 este? PM te rog.
yanis22
flanse amortizoare? megane?
Bogdan46
Salut mai ai motorasele de la inchiderea centralizata ? eventual un pret cu ele? Multumesc
TDD
Salutare,aveti PM
TDD
Valabil
mahamann
salut

ma intereseaza conducta frana stg spate pentru megane 2 berlina.
danielbia
Salut,
Ma intereseaza capota fata de la clio.
lasa-mi un nr de telefon sa putem lua legatura.
andreis
Salut,

Brate stergatoare Clio, ambele, pret, te rog.

De unde esti?
Mr.huSKY
Salut,

M-ai ai pâsla de sub plasticul din imagine?Cea care sustine chederul.

P.S. Pentru Megane 2.
TDD
salutare,
nu mai am pasla de la stergatoare
pentru danielbia nu am capota s a dat
titusul
buna ziua,
ma intereseaza si pe mine pentru un megane hatchback 2.1 1.6 16v an fabricatie 2005 urmatoarele piese: far dreapta, geam oglinda cu incalzire partea stanga, scut motor, plasticul intre bara fata si scut motor, plasticul care vine intre oglinda si usa pe partea dreapta, bricheta completa, capacul care vine peste borna de plus de la baterie(cel rosu), capacul de plastic care vine peste motor, bumbii de plastic care vin pe haion de care se prinde polita de la portbagaj. Va multumesc!
TDD
Salutare,vb dupa sarbatori scutul il am sigur vedem si restu ca nu mai stiu daca s au dat
CLK4M-D8MEG
Salut ! Meg 2 piesa incercuita din foto a ai?Cu sau fara vas lichid . La ce pret ? Ms!
TDD
salut,mai am doar vasul de lichid
TDD
Valabil
cornelygy
Salut , un pret la jantele de aliaj si de unde esti? (bucuresti sau...?)
animax20000
salut.furtunul din panza de admisie aer de la motor la ce pret este?multumesc
TDD
ai PM
TDD
Valabil
aleczrasta
salut
bara fata pentru megane 2 facelift.. far stanga cu lupa aripa stanga ..radiator ? pm te rog !
bafta la vanzare
TDD
salut,ai pm
TDD
Valabila
TDD
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.