Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Ace (limbi) ceasuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
1r1nel
Salut,cumpar 4 ace(limbi) de la ceasurile de bord,2 mari si 2 mici.Astept oferte
soryn94
Astea sunt bune?
Sunt de megane 2.
1r1nel
sincer nu stiu sigur daca se potrivesc. La ce pret le ai?
soryn94
50 lei toate 4
1r1nel
O sa ma interesez sa vad daca se potrivesc si te anunt.In pret poti sa bagi si transportul pana in pitesti?cu posta romana? Daca vreun coleg stie daca se potriveste pe clio asi fii recunoscator.
soryn94
Da, cu trasnsport prin posta 50 de lei. Astept un pm de la tine, in caz ca se potrivesc.
1r1nel
Caut in continuare.
Dezmembrari_Megane
daca te mai intereseaza ,[attachmentid=1627985413] [attachmentid=1627985415][attachmentid=1627985416] undefined,
1r1nel
Merg puse la clio?
martzipan2004
vezi ca deobicei trebuiesc sa aibe si greutate necesara la fel....si adancimea la gaura pentru ca altfel nu se calibreaza corect !
1r1nel
Stiam ca faza asta cu greutatea este valabila doar la acele de la benzina si temperatura. Oricum o sa le cantaresc si masor. Mersi de sfat. Eu la masina mea nu le am luminate si se vad nasol. Sunt ceva in gen ca la solenza dar calculator de bord.
eviltuning
Merg si acele de megane 2 pe ceasuri de clio.Nu are nici o treaba cu greutatea

@+
1r1nel
Asa stiam si eu ca nu are nici o treaba greutatea.Frumos bord.
Dezmembrari_Megane
sau . [attachmentid=1627985745] [attachmentid=1627985746]
50 lei per set .
1r1nel
Dezmembrari_Megane de unde esti? daca esti din Arges iti ofer 30 lei pe cele transparente daca esti din alta parte 35 cu transport pe aceleasi ace.stima
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.