Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ceasuri de logan II pe Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
Cornel.HDD
Salut,m-ar interesa si pe mine daca merg puse ceasuri de logan II pe solenza?
klaus
Nu prea merg puse nici pe logan I, d-apai pe solenza.
Cornel.HDD
ai incercat?
torquemada
X52 are TdB("ceasuri") pe CAN, iar ultima dată când am verificat Solenza nu avea așa ceva.

Fizic probabil se potrivesc dar electric și electronic niciodată, dar mă rog sunt banii tăi.
fuzzzy
QUOTE(Cornel.HDD @ 18 Mar 2015, 23:30)
ai incercat?
*



Asa, tinere padawan, pune la incercare ce te mint conlocutorii tai, cerceteaza si vei afla ca de fapt functioneaza..

O fi si greu sa afli pe "Gugal Boss" ca sunt tehnologii diferite..
klaus
QUOTE(Cornel.HDD @ 18 Mar 2015, 23:30)
ai incercat?
*


Bernard Show avea o zicere: nu trebuie sa mananc tot oul ca sa-mi dau seama ca e stricat.
Cum ceasurile de Logan 2 sunt partial pe CAN-BUS, cum Solenza nu are CAN-BUS pe instalatii, crezi ca trebuia sa depun si eforturi ca sa vad ca nu se potrivesc la semnale electronice?
Dar asta nu trebuie sa te descurajeze!!
Poti incerca chiar tu, pe banii tai, pe timpul tau, si vii si ne spui si noua rezultatul experientei.
sorin1983
nu descurajati omul. eu zic ca se potrivesc. nu functional dar fizic incap acolo.
kingviper
Fizic incap sigur, dar electronic, nu.
Asa cum zicea si klaus, nu merg nici pe logan 1, d-apai pe solenza...

Mi-ar fi placut. Si eu m-am gandit la asta biggrin.gif
Bicicleta galbena
Ma, n-o fi bordul de solnitza vreo frumusete, da' sa faci efort, sa dai si bani ca sa-ti pui unu' de logan care nu e deloc mai frumos... ma depaseste. In fine, fiecare face ce crede cu masina lui.
Cornel.HDD
doar am intrebat pentru ca gasisem niste ceasuri de logan II si mie cel putin chiar imi plac si eram curios daca merg pe solenza nimic mai mult
Maskatu
Mai bine iti cumperi logan 2 direct.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.