Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Carkit Parrot CK3100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
octavian.gagu
Am un carkit Parrot ck3100. In prezent este pe masina si functioneaza corespunzator. Il dau deoarece am nevoie de bani. Pretul este de 200 de lei. Daca am nevoie de bani asta nu inseamna ca veniti cu oferte de genul "ofer 50 de lei". Pretul este fix. Multumesc.

Fotografia este cu titlu informative.
octavian.gagu
sus
octavian.gagu
si mai sus!
octavian.gagu
sus
evghenin26
e greu de montat? eu am pe radio functia de telefon, dar daca la mine in boxe se aude ok celalalt spune ca ma aude foarte slab, deci da-mi te rog niste detalii referitoare la montare
octavian.gagu
QUOTE(evghenin26 @ 30 Mar 2015, 19:42)
e greu de montat? eu am pe radio functia de telefon, dar daca la mine in boxe se aude ok celalalt spune ca ma aude foarte slab, deci da-mi te rog niste detalii referitoare la montare
*


Practic e Plug-and-play sa zic asa. Daca nu se aude bine, mai verifica inca odata conexiunile. Asa s-a intamplat si la mine prima data si am "infipt" mai bine mufa care intra in display si apoi n-am mai avut probleme. Plus ca am schimbat microfonul cu unul mai performant.
octavian.gagu
E-ftin! smile.gif
octavian.gagu
sus
Cheluu
Merge ok ! Asa ceva am eu pe Laguna si se comporta foarte bine. Se monteaza foarte usor. Specific ca nu il cunosc pe vanzator deci implicit nu ii fac nici reclama.
octavian.gagu
Ms Cheluu! Up !
octavian.gagu
sus
octavian.gagu
S-a vandut. Se poate inchide. Multumesc de gazduire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.