Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Renault din dezmembrari
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
cevacu2005
Firma autorizata de dezmembrari comercializam piese second hand pentru autoturisme Renault.Se ofera factura si garantie pe piese si se poate livra in toata tara prin curier rapid cu plata in ramburs.Parcul nostru este situat in Tg Mures pe calea Sighisoarei.
Avem disponibile piese pentru urmatoarele modele: Megane 2 , Megane 2 Cabrio, Megane 3, Clio 2, Clio 3, Laguna 2 si Laguna 3.
Pentru informatii ma gasiti la telefon 0741971650

Ultimele masini intrate in stoc sunt:

1.Renault Laguna 3 1.5 dci 110CP euro 4, cutie manuala 6 trepte, geamuri electrice, oglinzi electrice, tempomat / limitator, cd player, climatronic, suport pahare, frana de mana electronica, cotiera fata - spate, senzori ploaier si lumina, computer de bord, faruri cu lupa, proiectoare ceata, ABS, ESP, etc
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image [



3 Apr 2015, 14:45:
Poze Laguna 3
url=http://postimg.org/image/80lyjs1rn/]user posted image[/url] user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3 Apr 2015, 14:46:
2.Renault Megane 3 motor 1.5 dci euro 4, cutie manuala in 5 trepte, geamuri electrice, oglinzi electrice, CD player cu intrare auxiliara, senzori de parcare spate, ABS, ESP, computer de bord, aer conditionat, carlig remorcare, etc

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3 Apr 2015, 14:49:
3. Renault Megane 2 Cabrio 1.6 16v, cutie de viteze manuala, geamuri electrice, oglinzi electrice, senzori ploaie si lumina, aer conditionat , cd player, ABS, computer de bord, etc

Tel 0741971650

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IonutMM
Buna ziua,

Ma intereseaza pentru un Megane 2:

- Capac antifurt roata cu surub si daca se poate si cheie. Am vazut in poze ca aveti un Megane 2 (cabrio) care are capacele care ma intereseaza pe mine. Pun totusi si o poza.[attachmentid=1627989150]

- Plansa consola centrala (neagra) ca si cea din poza, varianta pentru clima.[attachmentid=1627989149]

- Capac motor 1.6 16V

Va rog sa-mi transmiteti daca aveti disponibile aceste piese si preturile aferente.

Multumesc.
cevacu2005
@IonutMM

Capac de roata as avea dar nu le dau separat deoarece nu mai pot vinde jantele pe urma. Capacul motor de 1.6 s-a dat.Am acel ornament pe negru dar masinile cu volan pe dreapta au cititorul de card in partea dreapta.Pretul este de 40 de lei.Am atasat poze
[attachmentid=1627989153]
lloggann
Salut
Jentile plus cauciucurile meganului 2? Preț si stare?
cevacu2005
QUOTE(lloggann @ 3 Apr 2015, 19:30)
Salut
Jentile plus cauciucurile meganului 2? Preț si stare?
*


Revin luni cu informații pentru ca sincer nu știu în ce stare se afla
maryus92
Salut lasami și mie un pret pe fiecare volanul de laguna cu tot cu airbag și volanul de megan 3 la fel Complet
cevacu2005
QUOTE(lloggann @ 3 Apr 2015, 19:30)
Salut
Jentile plus cauciucurile meganului 2? Preț si stare?
*



sunt jante de tabla in stare buna, anvelopele sunt 3 pirelli aproape noi dot 2014 si 1 bucata continental care va trebui inlocuita in curand.Pretul este de 600 de lei per set fara capace roti. capacele sunt la 70 lei setul
QUOTE(maryus92 @ 7 Apr 2015, 15:52)
Salut lasami și mie un pret pe fiecare volanul de laguna cu tot cu airbag și volanul de megan 3 la fel Complet
*


volanul de megane nu este in stare buna este 600 de lei cu airbag cu tot iar la laguna este 600 de lei airbagul si 300 lei volanul (piele in stare foarte buna cu comenzi tempomat)
wolfin
salut,

piesa incercuita se gaseste..clio 2006-2008 (aparatoare alternator)

multumesc


clio ce culoare are...ma mai intereseaza si o aripa dreapta fata gri metalizat D69
cevacu2005
@wolfin

din pacate nu o am
lloggann
[quote=cevacu2005,8 Apr 2015, 10:05]
sunt jante de tabla in stare buna, anvelopele sunt 3 pirelli aproape noi dot 2014 si 1 bucata continental care va trebui inlocuita in curand.Pretul este de 600 de lei per set fara capace roti. capacele sunt la 70 lei setul

Eu le vad de aliaj. Vorbesc de Cabrio.
cevacu2005
[quote=lloggann,8 Apr 2015, 14:32]
[quote=cevacu2005,8 Apr 2015, 10:05]
sunt jante de tabla in stare buna, anvelopele sunt 3 pirelli aproape noi dot 2014 si 1 bucata continental care va trebui inlocuita in curand.Pretul este de 600 de lei per set fara capace roti. capacele sunt la 70 lei setul

Eu le vad de aliaj. Vorbesc de Cabrio.
*

[/quote]
scuze.aveam impresia ca vorbesti de megane 3.Cele de pe cabrio sun la 500 de lei setul.sunt usor zgariate
cevacu2005
Vând jante de otel cu anvelope de iarna pentru Renault Megane 2 compatibile și cu Renault Clio. Anvelopele sunt 205/55/r16, marca Firestone Winterhawk 3,aproape noi DOT 2014. Nu vând anvelopele separat. Se poate livra în toată tara prin curier cu plata în ramburs.

Pret 750 lei/set.
0741971650


[attachmentid=1627990068] [attachmentid=1627990069] [attachmentid=1627990070] [attachmentid=1627990071]
Coral
Salut,

Pentru Laguna 2 faza 2 m-ar interesa un spalator far parte sofer, mai exact partea de conducta finala + duza + ornamentul. Cod Renault: 82 00 264 967

[attachmentid=1627990127]

[attachmentid=1627990128]

Pentru aceasi masina din semnatura, mai am nevoie de ansamblul culisant de pe consola centrala.

[attachmentid=1627990129]

Mersi
th3dark1
salut. deflector aer sau paravant,nu stiu cum se cheama ptr megane cabrio (plasa de pus in spatele locurilor din fata) o ai? daca da,la ce pret?ms
cevacu2005
@Coral

Nu am nici spălător si nici acea usa culisanta

@th3dark1

Ale mele nu au fost dotate niciuna cu acel paravant
andrewtm
Mulțumesc din suflet pentru produs și fiindcă a fost ambalat corespunzător.
Recomand acest user.
Totul a fost exact cum a fost descris in prealabil la telefon.

cevacu2005
QUOTE(andrewtm @ 15 Apr 2015, 19:59)
Mulțumesc din suflet pentru produs și fiindcă a fost ambalat corespunzător.
Recomand acest user.
Totul a fost exact cum a fost descris in prealabil la telefon.
*


Mulțumesc pentru feedback. Ma bucur ca a ajuns coletul în regula.
AlexanderCarstoc
Salut,

Ma intereseaza aparatorile/contra-aripile de pe fata si claxoanele, pentru Laguna 2.

Mai ai asa ceva?

Mersi!

Alex
cevacu2005
QUOTE(AlexanderCarstoc @ 27 Apr 2015, 15:37)
Salut,

Ma intereseaza aparatorile/contra-aripile de pe fata si claxoanele, pentru Laguna 2.

Mai ai asa ceva?

Mersi!

Alex
*


Din păcate nu le mai am.
tibi.matei
Salut,
Usi spate Laguna II hatchback pe bej ai cumva? Mi-ar trebui întregi, nedezmembrate.

Multumesc.
cevacu2005
QUOTE(tibi.matei @ 28 Apr 2015, 10:29)
Salut,
Usi spate Laguna II hatchback pe bej ai cumva? Mi-ar trebui întregi, nedezmembrate.

Multumesc.
*


Pe bej nu am. Doar pe gri petrol
sb-55-dan
Salut,

Pentru un Symbol din 2007, 1.5DCI am nevoia de piesa cu codul N105066U/H ( e modul de comanda clima)
Vezi poza.
[attachmentid=1627992137]

Un pret daca-l ai.

Ms
cevacu2005
@sb-55-dan

Al meu are codul n104012f/r. Preț 100 lei
sb-55-dan
Salut,

nu e bun, ms oricum.
vali64
Oglinda dreapta Laguna 3 si roata de rezerva ?
cevacu2005
QUOTE(vali64 @ 6 May 2015, 22:16)
Oglinda dreapta Laguna 3 si roata de rezerva ?
*


oglinda dreapta completa 250 de lei si roata de rezerva la 200 de lei
ciumiki
Buna ziua. Actuator vacum turbina pt megane 2.2, 1.5dci, 86CP, euro 4 aveti ?
cevacu2005
QUOTE(ciumiki @ 7 May 2015, 13:43)
Buna ziua. Actuator vacum turbina pt megane 2.2, 1.5dci, 86CP, euro 4 aveti ?
*


este la 100 de lei
tinamanea
Hello,

Văd în descriere și Renault Clio 3, este vorba de varianta hatchback?
M-ar interesa polița de portbagaj - este disponibilă?

Mulțumesc.
95puf
Clio 3 are faruri cu lupa?
cevacu2005
QUOTE(tinamanea @ 7 May 2015, 14:00)
Hello,

Văd în descriere și Renault Clio 3, este vorba de varianta hatchback?
M-ar interesa polița de portbagaj - este disponibilă?

Mulțumesc.
*


era hatch dar nu mai am polita

QUOTE(95puf @ 7 May 2015, 14:30)
Clio 3 are faruri cu lupa?
*


a avut faruri cu lupa si curbe light dar nu le mai am
95puf
Eu farurile le am. Pe mine ma intereseaza doar mufele de conectare a farurilor, cele ce alimentau becurile adaptive de viraj. Poate nu le-ai dat cu tot cu mufe.......
cevacu2005
QUOTE(95puf @ 8 May 2015, 12:07)
Eu farurile le am. Pe mine ma intereseaza doar mufele de conectare a farurilor, cele ce alimentau becurile adaptive de viraj. Poate nu le-ai dat cu tot cu mufe.......
*


nu le-am dat cu tot cu mufe dar nu mai am instalatia masinii
95puf
Mare pacat..... Daca gasesti ceva asemanator la celelalte masini din stoc poate imi dai de veste si mie.... Caut de am innebunit mufele astea.
cevacu2005
QUOTE(95puf @ 8 May 2015, 13:00)
Mare pacat..... Daca gasesti ceva asemanator la celelalte masini din stoc poate imi dai de veste si mie.... Caut de am innebunit mufele astea.
*


am cautat si pe laguna 3 si pe megane 3 si 2 dar nu am gasit modelul acela de mufa.te anunt daca mai intra ceva
95puf
Raman dator......
up
andrewtm
Stiu ca nu tine de obiectul tau de activitate dar crezi ca ai de unde aduce anvelope de vara 215/55R17 pentru Laguna 3?
M-ar interesa 4 bucati si daca se poate sa fie cat de cat in stare ok.
Am rupt internetul in doua si nu am gasit nimic interesant decat la preturi foarte mari.
Mersi mult.
cevacu2005
QUOTE(andrewtm @ 11 May 2015, 14:19)
Stiu ca nu tine de obiectul tau de activitate dar crezi ca ai de unde aduce anvelope de vara 215/55R17 pentru Laguna 3?
M-ar interesa 4 bucati si daca se poate sa fie cat de cat in stare ok.
Am rupt internetul in doua si nu am gasit nimic interesant decat la preturi foarte mari.
Mersi mult.
*


Daca intra ceva te tin la curent dar nu prea cred sa primesc de curand. Chiar nu am pe nimeni care se ocupa de anvelope.
vali64
Am primi piesele ,sunt intr-o stare foarte buna si ambulate cu grija.
M-ar interesa un carlig de remorcare pentru Laguna 3 break.
cevacu2005
QUOTE(vali64 @ 16 May 2015, 04:59)
Am primi piesele ,sunt intr-o stare foarte buna si ambulate cu grija.
M-ar interesa un carlig de remorcare pentru Laguna 3 break.
*


Nu am cârlig de Laguna 3
FDR
Salut

caut conducta de AC (vezi poza) pt Laguna 2

user posted image
cornelygy
salut ma intereseaza un von piele crem , dar foarte bun . daca se poate raspuns si o poza pe privat
cevacu2005
@FDR

nu mai am conducta de laguna

@cornelygy

nu mai am volan crem
mene
Salut.Gasesc la tine asa ceva?.Doar tablita ma intereseaza.
cevacu2005
QUOTE(mene @ 19 May 2015, 14:05)
Salut.Gasesc la tine asa ceva?.Doar tablita ma intereseaza.
*


tablita aceea nu este sudata pe sina la scaun?
mene
Eu din cate am vazut, nu.Parca e prinsa de surub.
cevacu2005
QUOTE(mene @ 20 May 2015, 20:40)
Eu din cate am vazut, nu.Parca e prinsa de surub.
*


m-am uitat de el dar nu am gasit scaun de pe care sa iti dau
mene
Nu mai ai sau nu poti sa-mi dai doar tablita?
marian71
Caseta directie Laguna 2 model fara directie asistata este? La ce pret?
cevacu2005
QUOTE(mene @ 22 May 2015, 21:28)
Nu mai ai sau nu poti sa-mi dai doar tablita?
*


Nu mai am scaun de pe care sa îți dau

QUOTE(marian71 @ 22 May 2015, 22:15)
Caseta directie Laguna 2 model fara directie asistata este? La ce pret?
*


Eu aduc doar mașini cu volan pe dreapta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.