Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane 3, 1.6 16V - 2009 - 49200 km
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut2000
Din pacate a venit si acest moment, imi vand Meganul :-(((( - 6600 euro negociabil
Fabricat in iulie 2009, benzina, 1.6 16V - 110cp, nivel de echipare Dynamique, fabricata in Spania. 49200 km, reali, se pot verifica la orice service autorizat reno, am cartea de service, toate reviziile facute la reno (mai putin ultima, facuta saptamana trecuta la Norauto). Masina a fost luata in leasing si cand am transcris dreptul de proprietate am platit taxa de mediu, deci nu mai e nimic de plata.
am pus anunt si pe autovit ( http://www.autovit.ro/renault-megane-C36679716.html ).

"Descrierea vehiculului

ABS+AFU, ASR, ESP, CSV, pilot automat cu limitator de viteza, geamuri electrice fata/spate in impulsuri, computer de bord, senzori de ploaie si lumina, 8 air bag-uri, oglinzi retrovizoare reglabile electric si incalzite, climatronic bi-zone, radio CD mp3 cu cititor de pe stick USB si bluetooth - Arkamys, lumini de zi cu LED, key-less, key-go cu alarma Viper, jenti de aliaj pe 16”, roata de rezerva normala, cutie manuala 6+1 trepte. Pneurile sunt noi - Continental ContiSportContact 5 205/55/16.
Kit-ul de distributie a fost schimbat pe garantie la 30.000 km, ultima revizia facuta saptamana trecuta la Norauto: schimbat ulei, toate filtrele, placute de frana, freon, ulei compresor, curatare climatizare (detin factura).
Taxa de mediu a fost achitata si nerecuperata, revizii facute la Renault (mai putin ultima), carte de service, istoricul se poate verifica, accept orice test la service autorizat Renault. Primul propietar, exclus intermediari, masina functioneaza impecabil."

Daca sunt doritori pe forum, din Bucuresti, care vor sa cumpere o masina cu putini kilometrii, verificabila si fara nicio problema ascunsa, ma poate suna la 0748281805.

deci....: UP!

PS: de ce o vand? vreau o laguna 3, mi-au crescut kinderii si nu mai avem loc :-)
ionut2000
UP!
ionut2000
s-a vandut catre Nepotul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.