Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Radio MP3 Daewoo AGC - 1220 RF-A
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
FlorinGGF
Cumpar Radio MP3 Daewoo AGC - 1220 RF-A, compatibil cu Loganul meu Laureate produs 2012. Mi-a fost furat. De asemenea as dori si explicatii/lamuriri tehnice legate de compatibilitatea acestui radio cu modelul meu de Logan. Sunt absolut ignorant in materia in cauza wacko.gif . Multumesc!
george_scala_2004
sa nu care cumva sa fie unul din astea... ohmy.gif

decit unu' scump mai bine ceva ietfin:

[attachmentid=1627992512] [attachmentid=1627992513]

http://olx.ro/oferte/q-cd-auto/?search[filter_float_price%3Afrom]=100&search[filter_float_price%3Ato]=200
FlorinGGF
Salut George!

Iti multumesc pentru postare si pentru efortul depus. Asa cum am precizat sunt un mare ignorant in materie. Daca cumpar unul din asta(250) mai trebuie vreo mufa ceva? cum fac sa ma asigur ca si functioneaza?
Cat despre modelele din emag din cate m-am documentat, nu sunt compatibile cu comenzile volan, iar eu vreau sa le pastrez.
FRATELLO
Din pacate pentru acest player trebuie mufa adaptoare, atat pentru partea de alimentare/boxe, cat si pentru satelitul de comanda audio. Microfonul se conecteaza si el printr-o mufa dedicata.
......
In alta ordine de idei, pot face adaptoare care permit pastrarea comenzilor pe volan pentru orice player care are acesta functie "din fabrica" (detalii la bursa).
FlorinGGF
Salut Fratello! Deci. Acest model de casetofon era montat pe masina din fabrica. de ce mi-ar mai trebui mufe adaptoare? Lamureste -ma un pic. In viziunea mea ignoranta ar trebui sa se pupe la fix mufele singura problema fiind codarea/decodarea radiocasetofonului. Nu?! Multumesc!
FRATELLO
FlorinGGF : "Cumpar Radio MP3 Daewoo AGC - 1220 RF-A, compatibil cu Loganul meu Laureate produs 2012. Mi-a fost furat. De asemenea as dori si explicatii/lamuriri tehnice legate de compatibilitatea acestui radio cu modelul meu de Logan"
"Daca cumpar unul din asta(250) mai trebuie vreo mufa ceva?"

==============================================

Am dedus din posturile anterioare ca masina a avut alta echipare ... Daca a fost exact acelasi player, bineinteles ca nu mai trebuie absolut nicio mufa, niciun adaptor. Doar "plug-and-play" smile.gif ...

Atentie la ofertele de pe net (persoane fizice) ! S-am mai discutat pe forumuri ; se ofera spre vanzare aparate aparent noi, dar care au fost schimbate pe garantie, in serviceuri agreate Dacia, din diverse motive ... Cauta ceva cu garantie, sa poata fi returnat daca ceva nu este in regula.
Bafta !
FlorinGGF
Buna Fratello! Multam pentru precizari si sfat! o zi faina sa aveti!
Rareș cristian
Salut de unde pot sa comand și eu mufă pentru acest tip de casetofon ca nu se găsește
FRATELLO
La o sumara cautare...[attachmentid=1628130435]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.