Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: statie radio cb tti tcb-550
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
cosmin123456789
ce spuneti de statia asta http://www.emag.ro/kit-statie-radio-cb-tti...4/pd/D2F4QBBBM/

2 May 2015, 12:21:
as fi interesat so cumpar da am dat de pareri pro si contra si sunt putin in ceata

2 May 2015, 14:08:
am cautat in continu pe net si numai pareri pro si contra
Adrian Frigo
În primul rând ortografia ta lasă mult de dorit......
Ca și performanțe ce ai prezentat tu în link este destul de bun în raport cu prețul,acum depinde și ce vrei.Ca fapt divers la ce te referi când spui despre păreri pro/contra?performanțe,preț,calitate,etc....fii mai explicit! smile.gif mai exact de ce ești ”puțin în ceață”?
cosmin123456789
mda scuze eu scriu intotdeauna repede la tastatura si mai gresesc cate o litera pareri adica uni spun ca nu e buna ca nu prea receptioneaza de la distanta si alti spun ca functioneaza foarte bine


2 May 2015, 15:27:
eu vreau o statie sa poata emite si reda bine nu foarte performanta simpla si cu un dizain generos
Adrian Frigo
QUOTE(cosmin123456789 @ 2 May 2015, 16:00)
eu vreau o statie sa poata emite si reda bine nu foarte performanta simpla si cu un dizain generos


Atunci îți trebuie un buget ”un pic mai sănătos”dacă vrei calitate.... smile.gif
Cam peste 500 de lei lejer dacă vrei ceva să-ți bată calumea fără distorsiuni și citez ”dizain generos” wink.gif

P.S- se scrie design...
pistritu
iti trebuie PNI 8001 cu handsfree si antena Sirio Megawat 4000 cu talpa magnetica Sirio Mag 145
Ai ASQ automat si sqlech manual
cosmin123456789
mda am vazut pni 8001 si din specificatii pare mai buna ca nam vazut pe nimeni sa se planga de ea si nici nui scumpa tare
http://www.emag.ro/kit-statie-radio-cb-pni...7/pd/DB22TMBBM/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.