Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Fluence 1.5dCi Dynamique
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ff_01
Vand una bucata Renault Fluence 1.5dCi, 81kW (110hp) livrat in ianuarie 2011. Cutie viteze 6 trepte.

108.000km, revizii numai la Cobalcescu (carte service), ultima acum aprox 10.000km (ulei, filtre, placute frana fata/spate).

Culoare alb, iar ca lista de dotari, nefiind pasionat Renault nu stiu ce presupune dotarea standard Dynamique, asa ca le includ pe toate:

- faruri xenon (+spalatoare)
- climatronic dublu
- tapiserie semipiele sintetica
- cruise control si limitator de viteza
- cd player + comenzi pe volan
- volan multifunctional imbracat in piele
- cotiera fata/spate
- geamuri electrice fata/spate
- jante aliaj 16 inch
- bancheta rabatabila (1/3 + 2/3)
- keyless entry si keyless go
- senzori lumina si ploaie
- oglinzi electrice pliabile

A fost masina mea de servici pe care am folosit-o in principal pentru deplasari extraurbane (munca mea presupune in proportie de 80% activitate de birou).

Orientandu-ma dupa autovit (an, motorizare, km, dotari), consider ca un pret de plecare de 7.000 EUR ar fi decent. Pret negociabil. Revin pana in weekend si cu poze.

Contact: 0732.674.113
ff_01
Neavand un anumit numar de postari, nu pot raspunde la mesajele private.

Cineva m-a intrebat de taxa... Presupun ca aceasta este platita. In caz contrar, este prima care va fi scazuta din pretul masinii (aceasta taxa este pana in 100 EUR, conform rezultatelor oferite de calculatorul MF).

Poze maine.
ff_01
Up...
cretu22
Cateva foto ar ajuta....
ff_01
Stiu.

Sunt plecat din Bucuresti, iar masina este in parcarea subterana a blocului. Astazi revin si voi atasa si pozele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.