Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rulota potrivita pentru Logan Laureate 1.5 dci 90CP
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
Old Driver
Salut prieteni.Sunt nou pe forum si ma intereseaza ce rulota e potrivita acestei masini,ce o voi achizitiona curand? sleep.gif Vreau sa aflu cate kg sa aiba rulota,axe..si daca masina face fata tractarii.Doresc de asemenea si pareri despre aceasta masina. Multumesc anticipat
roland
Scrie in cartea de identitate exact ce poti tracta. La ce scrie acolo masina face fata, pentru ca este specificatia producatorului (calculat de ingineri).

Pareri despre masina gasesti foarte multe pe acest forum, trebuie doar sa cauti. Daca incepi un nou topic de pareri nu vei afla nimic nou, chiar vei afla mult mai putin iar topicul va fi, evident, inchis.

Ia-o ca pe un ajutor, nu ca pe un sut.
george_scala_2004
Cautam ceva si la un moment dat am gasit un site in care se faceau simulari cu diverse marci de autoturisme si rulote...nu mai retin exact site-ul dar am vazut ca sint destui vinzatori de rulote care pot afla daca loganul poate tracta si ce greutate, la deal si la drum deschis...
Old Driver
Va multumesc tuturor pt.sfaturi.Intotdeauna am de invatat,nu ma supar.O seara buna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.