Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Timp livrare Logan 2
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
bazucker
Sunt nou pe forum,viitorul posesor al unui logan 2 laureate blue navy,cu ocazia demararii programului rabla m-am hotarat sa imi achizitionez si eu o masina noua,asa ca m-am inscris pe dacia.ro si in cateva minute am fost contactat de un reprezentant de vanzari de al Serus Ploiesti,a urmat sa ma duc la sediul lor sa discutam face to face.Am ajuns acolo a doua zi,mi-a prezentat oferta si m-am hotart as aleg varianta laureate cu motor 1.2 benzina culoare blue navy.De asemenea mi-au prezentat si oferta lor de finantare prin RCI Leasing(masina am achizitionat-o cu ajutorul unui credit auto,neavand banii jos),dupa asta a urmat intocmirea dosarului rabla,trecut si de asta aprobat,totul in regula,dupa asta am platit avansul al BRD pe data de 5 mai 2015,dupa asta dealerul mi-a zis ca va iesi din fabricatie pe 20 mai 2015.Pe bonul de comanda pe care mi l-a trimis dealerul scrie termenul de livrare 12 iunie 2015.Intrebarea mae este in cat timp ajunge de la fabrica la dealer,iar termenul acesta de livrare 12 iunie este termenul maxim? Adica e posibil sa ma cheme sa o ridic mai devreme? Astept raspunsurile voastre, va mmultumesc!!
roland
Da.
AR-18-MOS
QUOTE(bazucker @ 16 May 2015, 08:53)
viitorul posesor al unui logan 2 laureate
*


Imi pare rau. sad.gif
fornea
Mai frumos e primu model de logan dupa parerea mea. Si parca la primu model poti sa ii faci mai multe modificari decat la al doilea model parerea mea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.