Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: despre bestautovest
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
dandiup
buna ziua,

am o intrebare pentru cei care au cumparat piese de dacia 1300 de pe bestautovest.ro...as vrea sa stiu daca piesele sunt de caliate comparabila cu cele originale...mai bune ..mai rele?...vreau sa incep sa lucrez la dacia bunicului meu si ar trebui inlocuite cateva chestii si voiam sa stiu daca are rost sa ma bazez pe site-ul asta sau nu

multumesc :D
denisbossu
Am cumparat pompa benzina,radiator apa mare ,conducta frana spate pentru dacia 1310 marca brekner si sunt ok ca piese.
Am mai cumparat pentru logan conductele de clima la un pret foarte bun,montate de doi ani fara nici o pierdere de freon.
Recomand bestautovest
ydaniel
f slabe piesele.
tynn
Si eu sunt de parere ca Breckner, Master Sport, ASAM si alte balarii nu renteaza sa iei... Doar daca n-ai alta alternativa. Si, din pacate, cum piese de origine nu prea mai gasesti, de multe ori esti fortat sa iei si mizerii...
maho
On-topic, Bestautovest sunt ok, ca firma de livrare.
Ce comanda omu', in cunostinta sau nu de cauza... e alta poveste.
Ov
am comandat multe porcarioare de la ei. Cum spunea si colegul maho, sunt foarte ok atata timp cat comanzi in cunostinta de cauza smile.gif
dstdan
Ca magazin e f. ok. si cooperanti, trimit ce doresti, mai dau si discounturi. Piesele bune, eu am luat doar brekner, armcomp, pe care inca nu le plang. Probabil si la ce schimb sunt facute, iar CTC doarme radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.