Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce papuc sa cumpar ?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
florin03
Buna ziua, urmeaza sa imi renovez apartamentul si trebuie sa imi cumpar o masina pentru carat materialele de constructii, mobila etc. Masina o voi folosi 2-3 luni dupa care o vand. Care modele se vand mai repede diesel sau benzina? Nu vreau sa dau pe ea mai mult de 700 de euro.
psychoo
Nu ajung cei 700 de euro sa platesti pe cineva sa transporte? Poate si descarca si ti-ai luat de o grija.
Cat poate sa care pentru tine? 10 zile pe luna? In 3 luni inseamna 30 de zile. Sunt destui care au masini de carat la care le-ar conveni sa faca 700 de euro intr-o luna de munca.
Ov
a zis ca dupa 2-3 luni vrea s-o vanda nu s-o arunce
deci fa socoteala doar la carburant si asigurare (poate nici aia daca o ia cu asigurarea valabila)
psychoo
La cat costa taxa de inmatriculare am exclus din start varianta revanzare smile.gif
florin03
Am cumparat un papuc, 2 locuri, benzina + gpl, 550 euro, multumit de alegere, deja am facut 300 de km, merge foarte bine, frane bune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.