Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] volant Renault Scenic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sorin2
Vand volant pentru Renault Scenic 1.5 dci 78kw (106cp). Volant in stare tehnica foarte buna, am diagnosticat gresit ambreiajul si am schimbat setul complet. Am si rulmentul de presiune in stare buna, il ofer gratuit. Rulmentul ar trebui pus nou.


Pret: 950 lei
Tel. : 0726 461 668
R19/16v
redeschis
Sorin2
Multumesc DrogosP si R19/16v!
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil! 890 lei.
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil! 800 lei.
bejandn
Cati dinti are joc stanga-dreapta?
Sorin2
Joc stanga/dreapta 5 dinti. 3 jocul standard si la cele noi, plus 2 dinti jocul efectiv prin comprimarea arcurilor.
Sorin2
Anunt valabil!
bejandn
QUOTE(Sorin2 @ 8 Sep 2015, 07:44)
Joc stanga/dreapta 5 dinti. 3 jocul standard si la cele noi, plus 2 dinti jocul efectiv prin comprimarea arcurilor.
*


La mine volantul avea joc 3 dinti la 154000km,poate ca cel nou pus de tine este fake! unsure.gif
Sorin2
smile.gif depinde cine masoara "jocul". Poate volantul dvs. are acelasi "joc" ca atunci cand era nou wink.gif. Un volant nou nu are cum sa aiba cele doua placi fixe. Arcurile se comprima/intaresc odata cu presiunea exrcitata asupra lor. Tehnic rezistenta arcurilor creste odata cu forta de comprimare. Repet depinde cine masoara "jocul". Cat despre "fake",... la fel de bine pot specula ca volantul pus de mine este fabricat de NASA (asa de dragul speculatiei).
bejandn
QUOTE(Sorin2 @ 18 Sep 2015, 08:10)
smile.gif depinde cine masoara "jocul". Poate volantul dvs. are acelasi "joc" ca atunci cand era nou wink.gif. Un volant nou nu are cum sa aiba cele doua placi fixe. Arcurile se comprima/intaresc odata cu presiunea exrcitata asupra lor. Tehnic rezistenta arcurilor creste odata cu forta de comprimare. Repet depinde cine masoara "jocul". Cat despre "fake",... la fel de bine pot specula ca volantul pus de mine este fabricat de NASA (asa de dragul speculatiei).
*


Sigur,eu m-am referit la faptul ca am vazut un volant nou si practic abea puteai sa-l misti stanga dreapta cu mana libera(cred ca nici un dinte).Cu ranga nu am incercat...
Sorin2
Anunt valabil!
Reducere de pret 700 lei!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil! Ultima bucata! icon_mrgreen.gif
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Continuam, continuam! Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil, 700 lei!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
Sorin2
Anunt valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.