Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Opel Corsa C
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dadoshel
Se vine una bucata Opel Corsa C, 5 usi, gri
An fabricatie 2006
KM 187500
Motorizare 998/44 kw benzina distributie lant
Dotari:
-geamuri electrice fata
-oglinzi electrice/incalzite
-climatronic
-cd mp3
-comenzi pe volan
-4 airbaguri
-sczun sofer reglabil pe inaltime
-volan reglabil inaltime
-inchidere centralizata smile.gif
-cauciucuri Goodyear dot 2013 foarte bune
Tehnic e in perfecta stare, totul este functional, A fost achizitionata anul trecut in martie, de atunci s-au investit aprox 1000 eur in ea(totul cu facturi/devize etc): amortizoare, cam tot trenul de rulare fata, compresor clima, placute/ferodouri frana, calbu frana de mana etc. Ultima revizie in aprilie anul asta.
Optic, mici defecte specifice varstei si tipului de utilizare. Bara fata a fost inlocuita, prezinta ceva exfolieri, asta ar fi cea mai "urata" problema estetica.
Inmatriculata PJ , taxat platita, se emite factura.
Pret 2300 EUR.
Sper sa pot pune poze in cursul zilei, cel tarziu maine.Pun cateva de anul trecut, avea inca numere provizorii.
dadoshel
Usor negociabil
dadoshel
valabil
dadoshel
Nimeni interesat de o buburuza onesta?

dadoshel
valabil
dadoshel
Masina este rezervata pentru vizionare/verificare saptamana aceasta de catre userul Kum.
tatabobu
Face ce face si tot la Clooj ajunge sa caute trotinete.
dadoshel
smile.gif karma
bion
Piesele au fost sh si ele ? Ca numai un compresor nou e vre 400 euro.
dadoshel
Esti mecanic/reprezentant service stimate coleg?
Oferta la vremea respectiva a fost de 1600 RON pentru un compresor nou cu tot cu manopera/operatiuni auxiliare aferente. Intr-adevar compresorul a fost inlocuit cu unul second verificat si cu garantie, in service, nu la coltul blocului.
Dupa cum am mentionat mai sus, toate interventiile la aceasta masina s-au facut in service, exista facturi/devize, pe care la poti vedea daca esti interesat. Daca nu esti, oboseste pe altcineva te rog.Consider ca am detaliat suficient starea tehnica
/estetica a masinii, astfel incat oricine sa isi dea seama daca se deranjeaza sa dea un telefon sau nu.
Zi buna sa fie!

2 Jul 2015, 16:59:
Adjudecat de catre Kum, masina a fost verificata azi la reprezentanta si s-a prezentat conform descrierii.
Se poate inchide, multumesc frumos.
kum
Buburuza a ajuns cu bine la noua ei casa.
Multumiri faine de la Moldova pentru baietii din Cluj, ca tare baieti faini īs smile.gif
dadoshel
Saru'mana Mihai!
Sa va fie de folos, imi pare rau ca nu am ajuns si eu la predare.
Zi faina sa fie!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.