Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Oil catch can
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mircea-daniel
Alta relicva ramasa de la fosta Laguna. Buna pentru orice motor, in special cele turbo care baga gramada de ulei pe intercooler de la carter (deci intercoolerul nu mai e asa eficient + ulei pe palele elicei + mai putin oxigen in camera de ardere). Pret 180 de lei, este varianta cu plase in interior. Nemontata. Are indicator de nivel, buson de purjare, full aluminium, constructie foarte solida. Daca vreti sa o cumparati, verificati bine spatiul (nu e asa mica pe cat pare in poze, eu am 1.90 si mana mare).
Modelul din link, cu mentiunea ca aceea este doar cutia, a mea are niste plase in interior: http://www.ebay.co.uk/itm/UNIVERSAL-ALUMIN...=item2c9bbd626f



24 Jun 2015, 08:17:
sus
mircea-daniel
Valabila.
mircea-daniel
Inca.
mircea-daniel
Sus.
mircea-daniel
Sus.
cosmin0007
salut il vreau eu 0744800702 da`mi te rog un telefon maine.multumesc
mircea-daniel
Valabil.
mircea-daniel
Sus.
bazavanu
Salut Mircea,

Mai ai respectiva cutie? biggrin.gif
mircea-daniel
Noroc,
Da. E valabila.
bazavanu
Noroc!
Am o mica problema, nu iti pot da PM, dau peste mesajul "You don't have enough posts to access the PM system. Please contact an administrator for more details." unsure.gif Imi poti scrie tu niste date de contact, cumva, te rog? Multumesc mult! rolleyes.gif
mircea-daniel
Salut!
Incearca sa ma contactezi pe mirceadd@gmail.com.

Ne auzim acolo!
mircea-daniel
Rezervat pana luni.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.