Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Infundatura tabla
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
barichello
Buna ziua. M-am trezit cu o infundatura destul de urata pe aripa spate dreapta, vopseaua nu e sarita si nu vreau sa apelez la nu stiu ce metode cu chituire si etc de desfundare. Am vazut aici pe forum ca mai multe persoane detin acel kit Pops a Dent. Ma poate ajuta si pe mine cineva astazi (duminica) sau maine in Bucuresti? Platesc.
Mr.M
Salut! Recomand cu incredere, pt Bucuresti si zonele limitrofe: 077 129 6906 (Florin). Foloseste scule profesionale, face lucrul acesta de mult timp. Am fost extrem de multumit de rezultat.

Sa pui poze aici cu "inainte" si "dupa"...... smile.gif
marian_ariciuc
daca intri pe forumul dedicat detailing, cauta-l pe Cuminte.
are garajul pe sos.Salaj
indoituri.ro e pagina de prezentare, fiind prezentare o sa crezi ca e vrajeala.
pe forumul detaining are si poze si comentarii si tot ce vrei.
reclama i-o face un client!

@mr.M, nu e bine ceea ce ai facut! sa fiu cel care face treaba, Florin care-l recomanzi, sa dea naibii daca nu te-as injura!
ca si sfat prietenesc: nu mai pune numere de telefoane pe public ale altora, ca-i faci mai mult rau decat bine.
toti nebunii care vad numarul de telefon(chiar nelogati), or sa sune sa intrebe sa cacamaca...nicidecum sa faca treaba.
parerea mea.
adrian.paul
Am fost si eu la atelierul de pe soseaua Salaj si am fost multumit de ce a iesit.
Mr.M
I-am raspuns colegului barichello pt ca si eu am fost in situatia lui. Stiu cat de greu este sa gasesti meseriasi care sa execute lucrari bune, de calitate si cu simt de raspundere.
P S Nu fac reclama, asa cum, poate, crezi. Sunt un client extrem de multumuit.

In ceea ce priveste nr de telefon pe care l-am afisat mai sus, este unul public si se poate gasi chiar aici: Mhttp://faraindoiala.ro/contacthttp://faraindoiala.ro/contact Asa ca mi-am permis sa il afisez.
Stima!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.