Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dezmembrez Megane2 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
golfy03
Vand orice piesa din dezmembrare Megane2 facelift 2006,1.5dci injectie Siemens,pilot automat,navigatie,cotiera,climatronic,oglinzi rabatabile etc.
Pentru orice piesa ma puteti contacta la 0743865703 sau golfy03@yahoo.com.
AndreiAndreiutzu
La ce pret este volanul cu airbag si butoanele de pe el ?
golfy03
Volanul este foarte uzat.
Am volan de piele cu airbag cu decupaje si butoane la 600ron setul+transport curier.
Poze gasesti in topicul de mai jos:
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=289398&hl=
AndreiAndreiutzu
Multumesc de oferta dar nu am bani suficienti. Pe mine ma intereseaza pretul la volanul cu airbag si butoane de pe masina asta. Nu e problema ca e uzat pentru ca am sa-l imbrac in piele.
golfy03
Atunci airbagul cu decupaje pe negru cu inel cromat+butoanele de pilot+volanul uzat sunt 400ron+transport curier.
Catalinmodena
Instalatie completa clima si pret doar pt airbag?
golfy03
Instalatie clima este la 100ron,airbagul cu inel cromat cu decupaje de pilot automat este 400ron,airbagul fara inel cromat cu decupaje de butoane pilot este 300ron.
argon
Blocul de lumini pentru cu functie pilot automat?
golfy03
S-a dat astazi blocul de lumini,momentan nu mai am altul.
Catalinmodena
Golfy,instalatia completa,cu afisaj,senzori,motorase si cablaj,masca oa am !
golfy03
Cablajul de la clima,display climatronic cu iluminare pe alb,motorase reglaj,rezistenta de treapta pentru climatronic,consola superioara de la parbriz cu senzorul de ultraviolete sunt 500ron setul+transport curier.
moisemotor
Maner usa sofer fara butonul de la oglinzi ce pret are si un scaun sofer pe negru daca ai si ce pret
golfy03
Manerul e cam zgariat,scaun sofer negru am la 150ron cu tot cu airbag.
calinnov
Salut,
Suportul asta il ai (suport bieleta antibalans, cred)? Este bun filetul in gaura filetata?
NB
[attachmentid=1628000968] [attachmentid=1628000970]
soryn94
Cat ceri pe navigatia mica ? Cablajul difera ?
golfy03
calinnov-am suportul ala in stare buna,am pus poze,e 80ron+transport
soryn94-navigatia e 300ron,cablaj+unitatea din bord+displayul central+antena,cablajul nu stiu cum vine
mariusbatrinu
Salut, un pret pentru cric?
golfy03
Am cric la 50ron+transport curier.
calinnov
QUOTE(golfy03 @ 16 Jul 2015, 11:42)
calinnov-am suportul ala in stare buna,am pus poze,e 80ron+transport
*



OK. Ti-am trimis datele de livrare pe SMS.
NB
CLK4M-D8MEG
Salut @G! Asa ceva gasesc pe la tine ? E un model mai „special”!
Ms!
golfy03
Din poze pare sa fie motorasul de recirculare,am la 50ron+transport curier.
CLK4M-D8MEG
Salut ! Da G este de la recirculare aer, aer automat !Este cel de deasupra cutiei de acte ! Te rog sa verifici daca are cumva dimensiunile din foto , ptr ca am cumparat de la cineva si nu este la fel cu ce imi trebuie mie, este mai mic ! Am pus o foto si cu forma mufei care trebuie sa intra in el! Ms!
Ps ! O janta de pe roata de rezerva , pe 16 mai ai ? Si un senzor de pe volanta 1,6 16v?
golfy03
Probabil ti-a trimis motoras de reglaj aer,nu de recirculare,alea sunt mai mici.
Cel de recirculare e putin mai mare,stiu ca am mai dat din astea.
Janta de tabla de pe rezerva de 16 am noua la 100ron(rezerva nu a fost montata),la senzor de pe volanta am nevoie de un cod.
koloman
plansa bord.airbag pasager.capota . trager. ochelari far dreapta . bara fata. faruri , conducte motorina, conducte AC,aripi stg dreapta, intaritura bara fata.radiator apa. vas spalator parbriz megane 2 1.5 dci
golfy03
Am doar aripa stanga fata la 150ron,intaritura bara la 100ron,radiator apa la 150ron second sau 350 nou si original,vas spalator parbriz la 50ron,conducte ac la 100ron bucata,traversa superioara(trager) la 100ron.
mc_fane
Salut, regulator de viteze pt aer manual la megane 2.1 gasesc la tine?
golfy03
Nu mai am.
calinnov
Azi am ridicat coletul. Totul este OK.
NB
golfy03
Multumesc!
Numai bine!
r35pecta
salut, ai si vinzi pentru cotiera ce imi lipseste mie. am atasat poza, sunt 2 bucati lipsa, una in care e maneta de la frana si inca o bucata intre maneta si schimbator, ms
golfy03
Din poza pare sa fie consola simpla nu cotiera.
Am sigur capacul de la schimbator la 30ron+transport.Osa-l caut si pe celalalt sa vad daca mai am.
golfy03
r35pecta-nu mai am plasticele alea
up!
golfy03
up!
adrian_yza
display climatronic nu conteaza culoarea becurilor
koloman
Cat vrei pe senzorul de temperatura motorina? (este cel ce vine pe rampa de retur)
golfy03
adrian_yza-display clima am pe portocaliu la 100ron sau pe alb la 150ron+transport
koloman-nu mai am rampa re retur
nicu_45
bara fata pentru megan 2.2 facelift din 2007 gasesc la dvs...???
golfy03
S-a dat bara fata,momentan nu mai am alta.
nicu_45
qrnament (ochelar) pentru proiector stinga megan 2007 facelift la un pret decent v-as ruga ....un nr de tel.. daca se poate..stima..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.