Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT LAGUNA 2 2002 - 1.9 DCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Kmcoio
Vand Renault Laguna 2 din anul 2002, ~256000 de km - pret 1400 de euro negociabil. Masina este functionala, insa are nevoie de anumite investitii :
- arunca ulei pe la garnitura de la vaporizator si la damper.
- macaralele de la geamurile de pe fata nu sunt functionale.
- necesita reconditionare electromotor (carbunii, asta s-ar putea sa o fac eu).
- necesita schimbare banda airbag volan.
- defecte estetice exterioare (unele zgarieturi pe barile de protectie).
- pielea de la scaunul soferului este rupta pe partea stanga, nu rau.

Motorul perfect functional, cutia de viteze functionala, climatronic functional, raceste imediat, placute de frana schimbate recent fata/spate, bucsi bara stabilizatoare, pivoti fata, capete de bara, bielete antiruliu si bielete de directie schimbate recent, nu bate deloc, interior semipiele neagra cu textil, versiune de echipare Privilege, jenti din aluminiu pe 16, torpedou frigorific, cotiera compartimentata, baterie noua etc. Al doilea proprietar, detin masina din 2007, am avut grija de ea cat am putut de bine, revizii facute la timp, reparatii facute la timp dar in ultima perioada nu prea am mai mers cu ea fiind si motociclist si venind vara.smile.gif)
Taxa de timbru nu este platita, nu exista asa ceva atunci, am inteles ca este undeva la 600-700 de euro. Motor f9q750 88 de kw, cutie in sase trepte.

Pretul este negociabil, fiscal pe loc.
Nu insistati cu preturi aberante sau comentarii inutile.
Poze la cerere daca este cineva interesat.
Schimb numai cu auto pe benzina, dupa 2000, preferabil Audi A4 plus diferenta din partea mea.

Contact :
- pe forum.
- mail : georgecristianp@gmail.com
- telefon : 0743163444.
sorin1983
locatie si niste poze?
espacern
QUOTE(Kmcoio @ 14 Jul 2015, 16:55)
Taxa de timbru nu este platita......am inteles ca este undeva la 600-700 de euro.

Pentru o "intelegere" corecta poti calcula pe calculatroul de pe site ANAF.....si apoi furnizeaza informatiile corecte!
Kmcoio
Espacern, daca as stii cat are CO2-ul as calcula. Eu am pus aproximativ 154 de grame si mi-a dat suma mentionata mai sus. Locatia auto este Ramnicu Valcea( bine, acum o am la tara, la vreo 30 de km). Poze maine ca trebuie sa ma duc sa ii fac.smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.