Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bancheta spate dacia 1300 - vinilin
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bixxxi2003
buna. ma gandesc sa scot la vanzare, daca nu, le voi folosi eu: sezut si spatar (bancheta completa) de la o dacie 1300, nu stiu anul de fabricatie, era cu tampoane mari. este din piele si arata foarte, foarte bine. fara cusaturi, taieturi, zgarieturi. pe masina mea este din tapiterie, insa daca nu gasesc cumparator, le voi monta pe a mea. are si cotiera. pielea arata excelent si se prezinta in aceasta stare deoarece a avut montat un covor gros din ala de la tara, cusut peste aceste banchete. relatii la tel: 0745777478. pret de vanzare: 150 lei fara transport.
Adrian Frigo
QUOTE(bixxxi2003 @ 29 Jul 2015, 14:43)
... este din piele...

Ehm,e din vinilin! unsure.gif Dar de arătat,arată foarte bine!Baftă la vânzare. smile.gif
bixxxi2003
Cu oamenii seriosi sa nu te joci! Revin la vanzare banchetele. suna lumea, zice ca baga banii in cont, ma pregatesc sa le ambalez, suna inapoi ca nu le mai vrea. A aparut o problema. Oameni seriosi dom`le!
REVIN LA VANZARE ! - VINILIN -stare foarte buna. imi pare rau ca eu nu le pot pune la mine, masina mea din 81 nu a fost dotata cu asa ceva. pot face rost si de un scaun in stare la fel de buna. revin cu poze.
bixxxi2003
a sosit si scaunul. toate 3 la 200 lei. stare SUPER. este scaun drt.

1 Aug 2015, 13:13:
oferta de week-end pana luni la ora 10. pret pentru set : 160 lei fara transport.
plata in cont. relatii la telefon.
bixxxi2003
pretul a crescut la 200 de lei, toate cele 3 piese. astept si alte oferte.
harby ;))
QUOTE(bixxxi2003 @ 3 Aug 2015, 10:38)
pretul a crescut la 200 de lei, toate cele 3 piese. astept si alte oferte.
*


nu aveti si celalalt scaun?
bixxxi2003
scaunul a plecat. sa-l folosesca cu placere ! au ramas sezutul si spatarul la 120 lei fara transport.
bixxxi2003
NU ratati marfa super ! 120 lei fara transport !
bixxxi2003
UP !
bixxxi2003
UP !
bixxxi2003
pana maine la ora 12 oferta: 100 lei fara transport, plata in cont !
bixxxi2003
nimeni ? UP !
sorensen
Salve, nu pot sa-ti dau pm asa ca raspund aici: arata bine bancheta spate dar mie imi trebuie doar scaunele. Succes la vanzare!
bixxxi2003
100 lei fara transport, plata in cont, ambalare ca la carte. Marfa de calitate !
bixxxi2003
UP !
bixxxi2003
120 lei fara transport, plata in cont. piese de calitate !
bixxxi2003
banchetele au plecat. sa le foloseasca cu placere !
se poate inchide. Multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.