Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Megane 3 DCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sonido
Buna ziua,

Achizitionez Renault Megane 3 dCI, varianta de 90 sau 110 cp, la un pret corect.
Masina sa fie intretinuta si verificabila in reteaua Renault.
Bugetul maxim alocat este de 6000euro.

solidconvert
Ce inseamna pentru tine pret correct?... n ai specificat nr maxim de km, amanunt foarte important, sau anul de fabricatie. De unde esti?Cred ca daca nu te grabesti, ai sanse sa gasesti o masina corecta.
Succes... wink.gif
sonido
Nu am pretentii sa gasesc masina tinuta de bunica de 4 ani cu 100 mii km la bord, full, piele si jate de 17.
Anul de fabricatie nu ma intereseaza asa de tare ci mai degraba sa fie corect vanzatorul.
Decat sa iau una de 120 mii km, umblata si fara nici o inregistrare pe VIN, mai degraba merg pe una de 220 mii.

Am gasit una luata de pe Alcoopa si cred ca venea de pe flota. Zgarieturi pe toate plasticele, maneta pentru semnalizare nu statea locului dar era data cu silicon de iti fugeau mainile peste tot.

@solidconvert
Sunt din Bacau dar imi place sa ma plimb. Nu ma grabesc.

@iDoctor
Ce asa mari pretentii ti se pare ca am? Mai citeste, mai cauta si afli.
Vezi ca sunt si la 4900 euro negociabile.
Cred ca ai ramas prins in timp undeva acum 4-5 ani.
solidconvert
Vezi ca ti am trimis pm cu o masina pe care o poti verifica... nu inseamna nimic!... adica nu trebuie s o cumperi, doar ca poti sa ti faci o idee despre uzuri si stare generala vizavi de nr de km reali.
P.S.: vezi ca nu poti sa raspunzi la PM pana nu strangi 25 de posturi...
sonido
Multumesc pentru interes si informatii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.