Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Skoda Fabia / Dacia Sandero
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Lord Hades
Caut pentru un amic Skoda Fabia / Dacia Sandero.
Preferabil zona Brasov, dar merge si pe langa in maxim 100 km raza de actiune.

Simplu si eficient 4.000 buged maxim, de la proprietar in acte.
Am gasit 2 buc. in Bv pe OLX si ambii sunt proprietari dar nu in acte ca sa zic asa.
Si cand ii intrebi daca sunt samsari se oftica si inchid telefonul ...

Daca aveti prieteni, cunostiinte, sau poate posedati vreun atelaj postati aci.

Multumesc.
Lord Hades
Amu stiu ca e forum de dacii dar poate s-a strecurst pe aci si ceva iubitor de tehnologie ceha smile.gif momentan skoda pare favorita vs sandero dpdv al ofertelpr existente pe piata.
THE ELANTIS
Fabia hatchback 11.2006
1,9 SDI
Propietar

180000 Km reali, carte service, istoricul se poate verifica in orice reprezentanta VW, Skoda, Seat, Audi. Toate reviziile efectuate in reprezentanta Skoda cu mine de fata pana in 11. 2010 cand a expirat leasing-ul si am inmatriculat-o pe numele meu.

Schimbul de ulei, filtru de ulei si motorina le-am schimbat acum 1500 de km, in august, inainte sa plec cu ea la mare.

E masina mea de noua, de la 0 km, nu-i vreo "virginica" adusa recent din Germania de la o batrana care mai mult a tinut-o in garaj, si mergea cu ea numai la cumparaturi, ca de aia are "numai" 112-118 mii Km (peste aia 200000 dati peste cap) si e din 2000 - 2002. . .

Da un semn daca te tenteaza.

Multumesc.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.