Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Repar cartele Renault(Laguna,Megane,Scenic)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nutybr
-Reparatii carduri Renault Laguna2, Laguna3, Megane2, Megane3, Clio, Velsatis, Espace, Scenic.
Pretul este 50 lei dar poate creste in functie de defectul si starea cartelei.



Sosocj
salut. cum se procedeaza? eu sunt din cluj
nutybr
Salut,imi trimiti cartela prin curier,imi spui ce defect are si o rezolvam.


19 Sep 2015, 11:17:
UP!
nutybr
UP!
nutybr
Valabil
nutybr
UP
nutybr
UP!
Sosocj
salut. putem face asa? Iti trimit o cartela prin posta, o desfaci, refaci pe acolo prin ea lipiturile, o trimiti inapoi si dupa ce vad ca functioneaza perfect, iti trimit banii si cea de-a doua cartela pentru reparatie? caci ambele fac figuri
nutybr
Scuze de intarziere,suna-ma si vorbim.




30 Sep 2015, 14:27:
Reparatii carduri Renault Laguna2, Laguna3, Megane2, Megane3, Clio, Velsatis, Espace, Scenic.

-Pretul este de 50 lei dar poate creste in functie de defectul si starea cartelei

-Programare cartele SH. Pretul este de 150 lei cu cardul vostru sau 250 cu al meu.

-Repar chei Solenza / Supernova - 50l ei

-Rezolvare definitiva a problemei de recunoastere a cheii la Solenza/Supernova prin chip ceramic - 150 lei

-Anulare imobilizator (Immo off ) toata gama Renault-250 lei.

-Repar modulele de airbag in urma impactului Clear Crash Data 100-200 lei, in functie de model.

-Carcase carduri Laguna cu 2 sau 3 butoane si Megane - 100 lei

-Carcase chei Renault si Dacia-pret in functie de model
.

30 Sep 2015, 14:28:
UP!
nutybr
Reparatii carduri Renault Laguna2, Laguna3, Megane2, Megane3, Clio, Velsatis, Espace, Scenic.

-Pretul este de 50 lei dar poate creste in functie de defectul si starea cartelei

-Programare cartele SH. Pretul este de 150 lei cu cardul vostru sau 250 cu al meu.

-Repar chei Solenza / Supernova - 50l ei

-Rezolvare definitiva a problemei de recunoastere a cheii la Solenza/Supernova prin chip ceramic - 150 lei

-Anulare imobilizator (Immo off ) toata gama Renault-250 lei.

-Repar modulele de airbag in urma impactului Clear Crash Data 100-200 lei, in functie de model.

-Carcase carduri Laguna cu 2 sau 3 butoane si Megane - 100 lei

-Carcase chei Renault si Dacia-pret in functie de model
nutybr
Valabil.
nutybr
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.