Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan 1.6 16v GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
empower
Detin in logan rasturnat, carpit cu lopata, vopsit cu lac de unghii, injectoarele de la GPL fac zgomot cat turbina unui avion, nu incap in ea nici 3 pigmei taiati felii si se pisa pe el un Ford de 90 de cai cu motor conceput in 1980.
Baga-mi-as .... in masina nationala.
MyKe89
La cum arata si la cate ai de vopsit/schimbat, masina are mult mai multi Km. Dezastroasa, as putea spune.
l@u
Spatioasa si silentioasa, zici?
C a t a l i n
Asa sunt astea pe GPL.
sorin1983
pe gpl nu mai conteaza zgomotele...
marksman
Focus 1 TDCi nu are dinamica Loganului 1.6 16v, dar daca era in stare buna nu merita sa-l schimbi.
In acelasi timp e adevarat ca Focusurile 1 sunt deja prea vechi, prea putine in stare buna si tot mai greu de mentinut asa.
dr_mKe
Lasă că nici cu vopseaua de Pemfe nu-i mult mai brează sleep.gif
argon
Nu au pozele rezolutie prea mare dar pare rasturnata si carpita neprofesionist, de acolo impresiile cu tabla. Eu rămâneam cu focusul, în cel mai rău caz schimb pe shimb. Și a doctorului avea 70.000 după ce a vandut-o, și 250.000 înainte să o vândă dar pe lângă asta arată de 100 de ori mai bine.
dr_mKe
Să lămurim un aspect ! Eu am dat-o cu 250k pe ceas !
cdadan
QUOTE(dr_mKe @ 11 Oct 2015, 08:29)
Lasă că nici cu vopseaua de Pemfe nu-i mult mai brează  sleep.gif
*


Recomand vopseaua vw&skoda. Efect garantat.
argon
QUOTE(dr_mKe @ 11 Oct 2015, 09:49)
Să lămurim un aspect ! Eu am dat-o cu 250k pe ceas !
*



Și eu ce am zis?
dr_mKe
N-am vrut să se poată „citi” printre rânduri happy.gif
qwertyuiop
QUOTE(empower @ 10 Oct 2015, 22:11)
Detin in logan rasturnat, carpit cu lopata, vopsit cu lac de unghii, injectoarele de la GPL fac zgomot cat turbina unui avion, nu incap in ea nici 3 pigmei taiati felii si se pisa pe el un Ford de 90 de cai cu motor conceput in 1980.
Baga-mi-as .... in masina nationala.
*


Vrem poze
sam_mntn
Subscriu, sunt curios daca descrierea e pe masura biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.