Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Bec auto LED cu lupa w5w t10
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dubluv3
Specificații produs:
Consum: 1 Watt
Voltaj: 12v
Temperatura de culoare: alb rece 6000k
Lungime: 28 mm
Diametru: 12 mm
Tip soclu: T10
Durata de viață: 5000 de ore

Aplicabilitate: interior, poziție, plăcuțe de înmatriculare.

Avantaje fata de becurile clasice și cele smd:
-au o difuzie uniformă a luminii la 360 de grade
-nu se încălzesc
-sunt rezistente la socuri mecanice si vibratii
-au o durată mai mare de viață
-au un consum redus de putere

Culori disponibile:alb, albastru, galben.

Fiecare led este testat individual inainte de livrare. In cazul in care produsele nu functionaza vor fi schimbate.

Pret 1 leu/bucata.

Contact pm sau 0728.974.584
Trimit si prin posta romana, cost transport 10 lei.
octavian.gagu
In ce zona te gasesc? mersi!
TYZU10
Salut. Vreau 10 buc albe. Ai PM cu adresa mea.
solidconvert
Astea in timp incep si ele sa licare la fel ca celelalte leduri pe care si le pun majoritatea prin faruri/interioare etc?... ca daca nu fac asa ma bag si io la vreo cateva...

Mercic anticipat pt raspuns... wink.gif
dubluv3
Salut. Scuze, nu am mai intrat pe forum de ceva timp.

octavian.gagu stau in militari.
TYZU10 ti-am dat mesaj.
solidconvert acesta nu incep sa licare ca cele smd, au doar o singura dioda care emite lumina.

Singurul defect pe care il au este ca nu lumineaza perfect alb, au o usoara tenta albastruie. (se vede si in poze).

Pretul scade la 50 de bani bucata, nu mai am timp sa le vand si vreau sa le dau repede cu pretul cu care le-am luat.
Mai am disponibile ~100 de bucati.
Concord
Recomand sa fie folosite acolo unde doriti o lumina ambientala sau unde nu e nevoie de o lumina puternica( gen lampa numar, pozitii, lampa usa). Rezistenta nu e prea mare, unele pica mai repede, altele mai greu. Unghiul de lumina nu are in veci 360 grage ( se vede si in imagine). Sunt putin ciudate in sensul ca unele au lumina albastruie, altele mai putin....am avut in jur de 20 bucati si 20% aveau lumina aproape alba, restul spre albastru. La pretul asta, 50 bani/bucata merita macar incercate, sa va faceti o parere. Un bec normal w5w clasic e 1 leu


PS: Dau mai bine la cei cu xenon
dubluv3
S-au dat. Multumesc renoforum pentru gazduire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.