Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A zburat puntea
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Ford_V6
Uitati si va minunati . . .a zburat puntea fratilor . . .

Masina era cu 3 persoane in ea si a luat o curba destul de larga pe Sos. Fundeni . . .rezultatul . . .a zburat puntea radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Traiasca DACIA !!!!!
Ford_V6
222222222
Ford_V6
parera mea ca din cauza motorului V6 si a tractiunii spate a cedat radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
driverx
Nu traiasca Dacia, ci traiasca idiotul care foloseste masina aia....o fi Dacia masina problematica dar inca nu am mai vazut asa ceva. Sigur a cedat ceva la trapezul central, si daca ala cedeaza....bratele laterale nu pot rezista la fortele laterale care apar, mai ales in curbe.

Deci cum ziceam...traiasca idiotul.

Totusi..chiar la probleme tehnice trebuia pus? blink.gif Sau e masina ta? Si vrei sa ne intrebi ce alternative ai?
ydaniel
mama.e mai rau decat la mith-busters.macar nu a fost nevoie de cablu.am mai vazut asa ceva la remorcile romanesti,da la masini nu
Ford_V6
QUOTE
Totusi..chiar la probleme tehnice trebuia pus?


pai nu e o problema tehnica daca sare puntea de pe masina . . . . huh.gif
Ciombe
radmasa.gif

cand am citit titlul am crezut ca s-a inventat o masina care zboara

radmasa.gif
driverx
QUOTE(Ford_V6 @ 14 Nov 2005, 13:39)
pai nu e o problema tehnica daca sare puntea de pe masina . . . . huh.gif
*



Totusi aici oamenii fac topicuri cu problemele LOR in speranta de rezolvare a lor, nu pentru a posta poze a rade si a pune o tona de smilies...exista ce am mai gasit prin romania sau 1 banc....daca fiecare ar face topic pentru fiecare idiotenie, am inchide naibii forumul si am fugi. mad.gif

Topic closed.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.