Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] chiuloasa/chiulasa Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
razvanc_zaharia
Salutare,

Ma intereseaza o chiuloasa pentru Renault Megane 2 din 2004 1.6 16v 83kw limuzina (LM0). Ma intereseaza chiuloasa completa cu tot cu pinion defazor si toate cele. Pe unde am intrebat, nu se vinde separat de motor, toti vand motorul cu totul. Ma poate ajuta cineva cu un sfat sau chiar cu piesele si un pret?

Multumesc, o zi buna!
razvanc_zaharia
up!
golfy03
Salut,
Cred ca ti-am ofertat motorul pe un alt site,era 1000ron bloc si chiulasa dar fara defazor.pot sa iti aduc si defazor nou la 400ron si kit distributie la 280ron original.
Pentru orice detaliu suna-ma la 0743865703.
razvanc_zaharia
QUOTE(golfy03 @ 7 Jan 2016, 23:28)
Salut,
Cred ca ti-am ofertat motorul pe un alt site,era 1000ron bloc si chiulasa dar fara defazor.pot sa iti aduc si defazor nou la 400ron si kit distributie la 280ron original.
Pentru orice detaliu suna-ma la 0743865703.
*



Salut,

Da, am primit oferta ta, dar am primit si alte cateva oferte numai pentru chiulasa cu tot cu defazor la 900 de lei.

O zi frumoasa!
golfy03
Nu e problema daca ai gasit mai ieftin,doar ca defazor sa pui second nu prea e recomandat ca nu stii ce pui.
Iar ca sa schimbi doar chiulasa iti mai trebuiesc garnituri,suruburi chiulasa...
Ai numarul meu daca ai nevoie de ceva.
O zi buna!
razvanc_zaharia
O sa incerc varianta cu chiuloasa in prima faza ca e mai ieftin si mai putina bataie de cap, si daca nu e ok, o dau inapoi si schimb motorul cu totul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.