Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Renault Captur 17" noi cu gume noi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nekshuletz
Vand un set de Jante Renault Captur NOI pe 17" cod Renault: 403005727R incaltate cu gume de vara Michellin Primacy 3 NOI 205/55/R17 DOT noiembrie 2014. Setul a fost pe Megane-ul meu (poza atasata) pentru o perioada foarte scurta de timp pentru ca am vandut masina (gumele inca mai au pinii aceia din fabrica pe margine)
Pret: 550 € negociabil
nekshuletz
UP!
dadoshel
Le vinzi doar impreuna? As fi interesat de jante, anvelopele nu sunt dimensiunea agreata pe Megane 2.
nekshuletz
le-am avut eu pe megane-ul din imagine si merg foarte bine, nicio modificare nu am simtit, mai putin la Kilometraj care arata atunci fara marja de eroare, la modul cat iti arata gps-ul atat aratau si ceasurile in bord, dar le pot da si separat daca esti interesat, doar jantele 350 euro, stima
dadoshel
Imi lasi te rog o adresa de mail? Presupun ca nu poti vizualiza pm la numarul de posturi pe care il ai.
Mersi
nekshuletz
neacsu.raduu@yahoo.com , nu pot vizualiza pm dar daca esti interesat da-mi un mail, salut
nekshuletz
UP! se pot da si separat
nekshuletz
UP! 520 euro ultimul pret pentru niste jante noi si gume noi (la Renault numai jantele sunt 600 euro iar gumele sunt 650 lei/bucata pe piata)
nekshuletz
UP! 520 euro chilipir
nekshuletz
UP! 520 euro
nekshuletz
UP!
nekshuletz
s-au dat Jantele, mai raman gumele Michellin Primacy 3 de vara 205 55 R17

240 euro negociabil
dadoshel
Recomand, eu am luat jantele, sunt asa cum le-a prezentat!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.