Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renaut megane 2.0 dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
QweryX
Vand megane 2.2 , an fabricatie 2007, 160.000 km reali, motor 2.0 diesel 110/ 150 cp, 6 trepte , distributie pe lant , jante aliaj 16" , climatronic , geamri si oglinzi electrice , keyless entry-keyless go , senzori ploaie, lumina , parcare , interior isofix , faruri cu lupa , navigatie mare color TomTom cu hartile romaniei, schimbat ulei si filtre recent , turbosuflanta noua in garantie.
Recent inmatriculata fara taxa recuperata. In poze nu era inca inmatriculata.Pret 5000 €.
iDoctor
quotte : mai usor cu tom tomescu ala este doar CARMINAT .
scrie si pe front . mad.gif
QweryX
Bine ... Doar carminat . De ce te-a suparat asa de tare?.
Mi se pare ca pe forumu' asta daca faci o gresala unii te vaneaza si iti sar repede in cap. Chiar nu incapem ?
iDoctor
inducerea in eroare se pedepseste conform cp .
apropo , cum arata interiorul isofix ? eu stiam de sistem isofix daca nu te superi . tongue.gif
argon
QUOTE(QweryX @ 13 Feb 2016, 15:00)
160.000 km reali, turbosuflanta noua in garantie.

*




QUOTE(QweryX @ 14 Oct 2015, 19:22)
Masina e adusa din Germania..are 150 k la bord dar nu stiu daca sunt reali.
*



Sunt curios, cum ai aflat brusc cand ai pus-o la vanzar ca sunt km reali? Turbosuflanta nu e normal sa pice asa repede. Nici ambreiajul si volanta. Apopos de volanta..ai uitat sa mentionezi ca nu ai pus din cea originala cu masa dubla , ci simpla.
QweryX
Vrei sa o cumperi? Sau care e problema , poi daca are eticheta cu isofix.

14 Feb 2016, 12:59:
Nui nicio inducere in erore ca nu cumperi fara sa o vezi....sau unii asa fac...
MariusRZR
Intrebarea lui argon e de 10 puncte. Pe 15 Octombrie 2015 nu stiai daca's reali KM masinii. Acum esti foarte sigur. Si eu sunt curios cum ai aflat. Nu de alta, dar vreau sa aflu si eu la a mea.
QweryX
Simplu...am aflat. Si degeba iti spun ca am gasit o factura cu cateva piese schimbate unde erau trecuti numarul de Km si alte date . Data facturii si numarul de km ma duce la concluzia ca sunt km reali .Dar cum spuneam , degaba ca oricum nu ma crezi , vrei sa cauti 'nod in papura' , ca multi altii . Din oct au trecut 4 luni, la tine asta inseamna 'brusc'?.
Hai si analizeaza masina si scrie pe forum tot ce gasesti in speranta ca nu o va cumpara nimeni . Cred ca asta iti doresti. Asa ne sustinem noi romanii unul pe celalalt.


Ideea e ca nu mai raspund la instigatorii la cearta , nu am avut si nu am nicio intentie rea, nu vreau sa insel pe nimeni, dar se pare ca cei de pe reno.ro cauta cearta . Masina e buna , daca cineva e interesat bine , daca nu, nu . Asa ca bafta cu reprosurile.
GOPPO
da si tu te rog o serie de sasiu daca nu e cu suparare. poate cei interesati vor sa verifice.
multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.