Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Renault Laguna 1 Phase 2, 1.6 16V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Deadly
Caut o a doua masina pentru sotie. Asadar, cumpar Renault Laguna 1 Phase 2, berlina, motorizare 1.6 16V. smile.gif

Ma intereseaza: sa fie in stare cat mai buna, sa nu scoata fum deloc (indiferent ca motorul e rece sau cald), sa nu fi avut accidente (exceptand zgarieturi de genul "atinsa in parcare"), sa nu aiba rugina, sa aiba clima sau AC, sa fie totul functional pe masina, sa fie inmatriculata si sa aiba taxa platita (nu e o conditie obligatorie). rolleyes.gif

Poate sunt putin cam pretentios, dar caut o masina buna. N-am pretentii de la masina sa arate "ca noua", ma intereseaza sa functioneze bine.

Nu sunt samsar si nici nu vreau sa am de-a face cu asa ceva, de asta am apelat la acest forum. Ofer pretul corect pentru o masina buna.

Oferte aici sau pe mail: liviur10@yahoo.com. Multumesc. smile.gif
Deadly
Astept oferte. smile.gif
Deadly
Valabil. sleep.gif
Deadly
Nimeni ? sad.gif
Deadly
In cautare... sleep.gif
Deadly
N-are nimeni o Laguna buna ? blink.gif
Deadly
Caut masina buna. rolleyes.gif
Deadly
Valabil. sleep.gif
Deadly
Nimeni ? rolleyes.gif
Deadly
Up. unsure.gif
Deadly
Back again. biggrin.gif
catalin1
cred ca ar trebui sa cauti tu pe diferite siteuri
ss_remus
Cine are o laguna 1 phase2 intretinuta nu cred ca vrea sa o dea smile.gif Eram curios totusi de oferte ca si eu as vrea inca una.
Deadly
Am cautat pe cateva site-uri si am si vazut vreo 2, dar erau niste mizerii obosite rau. De asta am si apelat la forum, poate gasesc una cat de cat buna. rolleyes.gif
Deci...astept in continuare. cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.