Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Electrician cabluri mp3
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
Iulian93
Buna ziua,

Asta iarna un binevoitor care la atras Blaupunk-ul meu stock de pe logan m-a deposedat de acesta, in urma "interventiei" nu sa multumit doar cu radio cd-ul ci mia taiat si mufa ISO ca na, doar nu putea omul sa ramana si fara adaptor.
Zilele trecute am cumparat un player, m-ai exact Blaupunk Tokyo 110, am primit la el si setul de cabluri, insa sincer nu ma pricep la partea electrica si nici nu am timp sa-mi bat capul sa stric ceva.

Astfel am cablurile in aer si bufele, ele doar trebuie legate sa se potriveasca cu mufa radioului.

Stie cineva un electrician la care as putea apela sau un nr de telefon al cuiva priceput sa faca operatiunea asta din Bucuresti, de preferat sectorul 6, daca e din alta parte ma deplasez eu.
Da-ti-mi PM sau lasati numarul aici.

Mersi
bygy007
daca te pricepi ai aici semnificatia pinilor
Iulian93
Asta o am si eu, insa eu nu stiu culoare cablurilor ce reprezinta.
Albastru, galben, rosu etc.
De aceia as fii apelat la cineva.

Daca as stii ce reprezinta fiecare culoare a cablului as face eu legatura.
bygy007
ai 4 difuzoare care le gasesti repede , si 2 alimentari si masa , galben si rosu alimentare plus , unu + contact si unu permanent , dar nu stiu sa iti spun exact, negru masa albastru parca dimmer si restu difuzoare
poate te ajuta pozele astea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.