Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Banat 3 zile
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
sb-55-dan
Salut,

Am fost banat timp de 3 zile. Pot sa stiu de cine si de ce?

Ms
R19/16v
Pe viitor apesi pe warnlog si afli.
In cazul de fata - de catre mine si pentru comentarii inutile la bursa.
sb-55-dan
Banuiesc ca toti care au scris in acel topic au fost banati, sau gresesc?
R19/16v
Daca astfel de informatii erau publice ai fi putut viziona warn log-ul oricarui membru. Cum banuiesc ca ti-ai dat deja seama ca nu ai aceasta posibilitate, sper ca ti-ai raspuns si la intrebare.
sb-55-dan
Da mi-am primit raspunsul, ceilalti nu au fost banati.
Te felicit pt impartialitate.
bucatzel
Pana una alta, R19 ti-o spus doar ca nu-i treaba ta daca au primiti si altii au ba. Cam are dreptate, nu-i. Cat de problema ta, de ce ti-ai primit warnul, credca te-o lamurit.

Presupunand ca doar tu ai primit zile de pauza (desi ma indoiesc), care-i tragedia mai exact? Ai devenit cumva nevinovat daca s-au manifestat si altii la fel?
sb-55-dan
Daca e sa fie corect sa fie pana la capat. Banuiesc ca moderarea se face in functie de greseli nu de vendete personale.
R19/16v
Moderarea se face dupa regulament.
sb-55-dan
Exact.
vercingetorix
QUOTE(bucatzel @ 25 Jul 2016, 10:45)
Ai devenit cumva nevinovat daca s-au manifestat si altii la fel?
*


Aceasta e problema moderarii pe forum.
Unii se manifesta in fel si chip si nu patesc niciodata nimic, nici macar avertisment.
Altii sunt sanctionati din prima si trebuie sa-si consulte warnlogul ca sa afle ceva.
Strasnica logica si unitate de idei, pai ori sanctionezi pe toti ori pe niciunul.
Dupa care va mirati cand sunteti acuzati de partinire.
Simt enorm si vaz monstruos, vorba lui Caragiale...
bucatzel
Uf, aproape ca plang de mila postacilor cand te citesc.

@SB-55-dan, jur ca nu vad problema. Matale ai fost moderat dupa regulament. Nu vad de ce restul n-ar fi fost la fel. Stii tu sigur ca ai fost paratraznetul warnurilor?
sb-55-dan
Eu mi-am expus punctul de vedere, sau nici asta nu e voie?
Despre cum isi fac moderatorii treaba, asta decide administratorul.
vercingetorix
QUOTE(bucatzel @ 25 Jul 2016, 13:11)
Uf, aproape ca plang de mila postacilor cand te citesc.

Nu vreau sa escaladez discutia, dar daca asta e raspuns de moderator inseamna ca eu am o idee gresita despre ce inseamna a MODERA discutii pe un forum.
Scuze de confuzie si raman la parerea mea anterioara.
Cypry Brasov
Scuze daca nu am.postat unde trebuie..vad ca unii colegi de aici se.plang ca au fost banati pe nedrept, nu au curajul sa recunoasca ca au gresit si ca au instigat....ca au denigrat marca dacia Chiar m_am enervat rau pe colegul nostru stie el care..consider ca "pauza" pe.care am primit_o a fost pe.buna dreptate si meritata tongue.gif Eu zic ca suntem barbati si ar trebui sa ne asumam nu sa ne plangem la modelatori!! Daca R19 nu ne_ar fi linistit continuam zile intregi!! Big like.
cj98czh
Ia auzi primul care se bucura ca afost banat .. ce sa zic .. la mai mare ..
Cypry Brasov
As.scrie eu mai multe..dar o sa primesc iar pauza.. ;(( auzi la el :"individul" plange ca o muiere pe.aici!!:(((
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.