Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Portiera șofer, aripa stânga fata si prag
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PINCH
Cine poate oferi aceste elemente cu factura pentru Dacia 1310 din 1999 va rog sa ne contactați la tel 0725 958 777. Plata se face cash.
PINCH
Chiar nu exista?
BLUE R 19
Exista...dar trebuie sa te hotarasti ce vrei: table sau factura wacko.gif
1100 Rs
Salut te pot ajuta cu aripa si prag pe partea stanga. Din pacate portiere nu se mai gasesc sad.gif. Pot elibera si factura.
PINCH
QUOTE(BLUE R 19 @ 21 Aug 2016, 17:00)
Exista...dar trebuie sa te hotarasti ce vrei: table sau factura  wacko.gif
*


M-a lovit cineva cu RCA la Țiriac si nu repara decât in service-urile lor cu care colaborează si la service nu au piese de o Dacie istorică si ne-au cerut sa căutam pistele ...evident cu factura...si uite asa se repara prin RCA o mașina deja de epoca...
Daciotul_98
QUOTE(DACIOTUL_97 @ 21 Aug 2016, 21:32)
Bieleta respectiva de la timonerie o poți schimba și tu cu minim de scule. Eu nu inteleg cum mergea sa schimbi treptele (1-4).La mine, cu timonerie de 4 trepte si cutie in 5 schimbam foarte greu și mai mult la ghici.
*




QUOTE(PINCH @ 22 Aug 2016, 13:55)
M-a lovit cineva cu RCA la Țiriac si nu repara decât in service-urile lor cu care colaborează si la service nu au piese de o Dacie istorică si ne-au cerut sa căutam pistele ...evident cu factura...si uite asa se repara prin RCA o mașina deja de epoca...
*


exista magazine in Mioveni care au.
1100 Rs
Am gasit si o portiera Sh culoarea rosie la care iti pot oferi factura. Esti interesat de toate piesele ?
PINCH
QUOTE(1100 Rs @ 23 Aug 2016, 11:18)
Am gasit si o portiera Sh culoarea rosie la care iti pot oferi factura. Esti interesat de toate piesele ?
*



Sigur ca suntem interesati. Unde putem veni sa le vedem?Portiera este completa?
Va multumesc! Am trimis si mesaj privat.
1100 Rs
Portiera este Sh si completa costa 150 de lei, restul pieselor sunt noi. Portiera o dezmembrez la comanda sigura si este in stare excelenta.
PINCH
QUOTE(1100 Rs @ 23 Aug 2016, 13:53)
Portiera este Sh si completa costa 150 de lei, restul pieselor sunt noi. Portiera o dezmembrez la comanda sigura si este in stare excelenta.
*


Mulțumim! O sa va contactam!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.