Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: distributie logan 2009 1.4 mpi
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
hybrid13ro@yahoo.com
Salutare. Am un logan laureate 2009 (facelift) 1.4 benz +gpl. . Am schimbat distributia si am ales un service mai "bun" sa zicem adica nu unu de cartier. Avantaj ca ofera garantie.pret kit 450 lei manopera 250. Mi s a parut cam scump dar stiam ca la midelele cu AC e un pic mai mult. Surpriza a venit cand mi au aratat ce au scimbat. O rola o curea si pompa de apa. Nu trebuia si cureaua cu rola de la Ac ? Sau alea sunt alta treaba ? Ar treb sa le schinb ?multumesc
nRobert
QUOTE(hybrid13ro@yahoo.com @ 26 Aug 2016, 06:54)
Salutare. Am un logan laureate 2009 (facelift) 1.4 benz +gpl. . Am schimbat distributia si am ales un service mai "bun" sa zicem adica nu unu de cartier. Avantaj ca ofera garantie.pret kit 450 lei manopera 250. Mi s a parut cam scump dar stiam ca la midelele cu AC e un pic mai mult. Surpriza a venit cand mi au aratat ce au scimbat. O rola o curea si pompa de apa. Nu trebuia si cureaua cu rola de la Ac ? Sau alea sunt alta treaba ? Ar treb sa le schinb ?multumesc
*


Teoretic se schimba cu totul, dar poate nu sunt uzate.
BLUE R 19
Alea nu sunt distributie, trebuia sa te informezi, sa stii ce le ceri...
hybrid13ro@yahoo.com
QUOTE(nRobert @ 26 Aug 2016, 09:08)
Teoretic se schimba cu totul, dar poate nu sunt uzate.
*



Nu le am schimbat deloc. Ar avea 7 ani.... ma gandesc ca ma puteau anunta sa le inlocuiesc daca am schimbat si disttrib

26 Aug 2016, 15:30:
QUOTE(BLUE R 19 @ 26 Aug 2016, 09:33)
Alea nu sunt distributie, trebuia sa te informezi, sa stii ce le ceri...
*


Cand am facut programarea m au intrebatcr midel e cu aer sau fara aer conditionat pt ca la alea cu aer e mai scumpa ... pretul initial a fist de 530 lei + manopera. Asa m am gandit ca la atatia bani sigur includ si kitul de accesorii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.