Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Anvelope Continental PremiumContact 5 2015
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lostone
Vand anvelope de vara Continental PremiumContact 5 DOT 2015 rulate mai putin de 3000km. Grad de uzura foare mic. Dimensiuni 185/65/r15. Au fost pe un Logan MPI pe care l-am vandut cu cauciucurile de iarna (Pot prezenta contract VC). Masina noua are roti pe 16.

Am fost singurul care le-a utilizat (masina personala). Nu au galme, repartii, taieturi sau alte probleme de echilibrat etc. Nu au fost lovite, nu s-au urcat borduri cu viteza cu ele. Le-am montat/demontat doar la Autosoft. Bineinteles au fost folosite doar vara.

Nu vand piese auto, lucrez ca programator.
NU sunt interesant de schimburi.

Ca garantie a calitatii, ma pot deplasa cu cumparatorul pana la un service apropriat pentru montaj.

Continental PremiumContact 5 sunt printre (daca nu chiar) cele mai peformante anvelope de vara. Masina are aderenta maxima in orice conditii (chiar si pe ploaie, au nota A la aderenta pe apa). Pe masina mea au compensat cu brio lipsa ABS-ului.

Pret 850ron
Pentru Bucuresti.
Telefon: 0728390860
lostone
Cauciucuri foare sigure si performante. Clasa A franare pe ud.

Nu ma gasiti oferta ca asta, eu nu planuiam sa le vand asa repede.


Bineinteles, pretul se mai negocieaza.
Accept verificare in orice service/vulcanizare, in caz ca nu aveti incredere.
lostone
Inca valabile.
lostone
PRET 800 RON

Fabricate in Slovacia
lostone
UP

Pret 750 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.