Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Asigurări la prețuri mici pentru reno-iști
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
pimP
Salutare,

Dupa multe negocieri, am reusit sa inchei colaborarea cu un mare broker de asigurari si mai nou pot incheia si asigurari RCA (desigur si alte tipuri).

Pentru o calculatie de pret imi este necesar sa imi lasati pe PM (pentru confidentialitate) o copie dupa TALON, o copie dupa BULETIN si o copie dupa CONTRACTUL DE VANZARE CUMPARARE SI FISA DE INMATRICULARE in caz ca asigurarea doriti sa o faceti "in vederea inmatricularii"

Dupa ce voi primi documentele pe PM, oferta va fi facuta pe TOPIC, conform regulamentului RENO.RO

Preturile asigurarilor sunt la fel indiferent de brokerul pe care il alegeti, deoarece sunt preturi impuse si nu se permite sa se emita o polita in - sau in + (se retrage licenta). Deci dupa cum stiti imi place transparenta, deci puteti oricand sa calculati pe orice site, al oricarui BROKER, iar pretul va fi la fel si la mine smile.gif.

Dar..... chiar daca pretul e la fel peste tot, voi, membrii RENO wub.gif , o sa primiti un BONUS din partea mea in functie de valoarea asigurarii.

Polita RCA se poate emite cu maxim 29 de zile calendaristice inaintea expirarii politei vechi, dar ca sa fim siguri ca polita ajunge la voi pana expira cea veche am sa va rog sa ma anuntati/sa o incheiem cu 2-3 zile lucratoare inainte.

Acum, sa vorbim despre LIVRARE smile.gif

- LIVRARE GRATUITA PE E-MAIL (daca vreti sa fim ecologi, majoritatea avem imprimanta acasa sau la birou, lucru ce ma ajuta si pe mine rolleyes.gif )
- LIVRARE GRATUITA PRIN ATLASSIB CURIER IN BUCURESTI / IN TARA sau prin POSTA-ROMANA

A mai ramas sa discutam despre PLATA politei RCA tongue.gif

Plata politelor RCA se face NUMAI IN AVANS in cont RAIFFEISEN, deoarece din pacate mai nou nu se mai pot ANULA si va puteti da seama ca este neplacut ca eu sa suport contravaloarea unei polite RCA.


Pentru orice alte intrebari, ca de obicei, va stau la dispozitie cu placere!

O zi frumoasa,
Florin
cj98czh
Detaliaza partea de Bonus ... procent ... un RCA de care costa sa zicem 600 ron/an ... cat este bonusul ?
pimP
QUOTE(cj98czh @ 19 Oct 2016, 11:58)
Detaliaza partea de Bonus ... procent ... un RCA de care costa sa zicem 600 ron/an ... cat este bonusul  ?
*


Scuze, greseala mea, nu am fost explicit. Ce inseamna BONUS, de ex:

- un spray de placute de frana
- un spray de curatat lantul
- un spray de uns lantul
- un lichid de frana
- o vaslina grafitata
- un antigel

..... iar lista poate continua.

Mai jos regasesti niste exemple de oferte:

EUROINS 6 LUNI = 278,74 RON [BONUS VASELINA GRAFITATA 90G]
EUROINS 12 LUNI = 528,89 RON [BONUS SPRAY PLACUTE FRANA 500ML]

6 LUNI CITYINSURANCE = 680,26 RON + BONUS (SPRAY PLACUTE FRANA 500ML)
12 LUNI CITYINSURANCE = 1166,78 RON + BONUS (SOLUTIE LIQUI MOLY ENGINE FLUSH 300ML)

Pentru orice alte info iti stau la dispozitie cu placere!

O zi frumoasa,
Florin
cj98czh
Ok, foarte explicit.

Merci smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.