Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Kit reparație card Renault laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
gsalexandru
Vând placi de baza pentru cardurile de Renault Laguna 2. Plăcile sunt absolut noi si echipate complet in afara de transponder care trebuie mutat de pe cardul defect pe placa noua. Placa de baza originala are o grosime de 0,5mm si asta este principala cauza defectării cardurilor. Noua placa de baza este mult mai groasa si mai rezistenta. Prețul pentru o placa de baza noua este 100lei si manopera este gratuită. Plăcile sunt Proiectate si comandate de mine, in special pentru grosime si pentru rezistența mecanica ridicată, deci produsul este unic si nu este luat din China. Garantez pentru lucrul bine făcut. Adaug si câteva poze cu o placa de baza echipata cu piese, si una in care se vede diferența de grosime a pcb-ului
gsalexandru
Up
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
FlameZJe
salut. vreau si eu o asemenea cartela. vine si cu conectorul de la baterie? la cartela mea conectorul e rupt. cat dureaza interventia? am o singura cartela si o sa raman pe dreapta cat e in "service"
gsalexandru
este doar pcb-ul echipat cu piese care e mult mai rezistent decat cel din fabrica. Totusi daca trimiti cardul, te rezolv si cu acel conector pentru baterie. Ma poti suna la numarul din semnatura pentru mai multe detalii
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
cmandrei
Redeschis la cerere.
gsalexandru
Multumesc
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
gsalexandru
Up
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
gsalexandru
Up
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Up
gsalexandru
Up
FlameZJe
Salut. Reiau o discutie avuta cu mult timp in urma. Vreau si eu o asemenea cartela. Imi spuneai ca poti sa ma ajuti si cu contactele de la baterie (ale mele sunt rupte). Da'mi te rog adresa unde sa iti trimit cartela. Mersi!
gsalexandru
Te rog sa sa ma suni la 0742978558 sau un mesaj si o sa primiti adresa prin sms
gsalexandru
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.