Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Laguna 1 ph.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
430BBY
Sunt interesat sa cumpar o Laguna 1 ph2, pe benzina sau benzina+gpl; poate fi chiar si o masina nu prea ingrijita sau defecta/avariata, dar nu refuz nici una impecabila.

Ofer pret decent.

Raspuns instant la mesaje sau la telefon: 0742 457890


Multumesc
tunderbird
Breakul asta te-ar interesa?
Versiunea CONCORDE, motor 1,6 16V, 193kkm, distributie, fulie alternator si injectoare noi, navigatie originala Renault Carminat montata ulterior de mine, jante de aliaj originale pe 16''pentru varianta de top + jantele originale de aliaj cu care era echipata la vanzare, pe 15" cu anvelope, radiatorul condensator de AC nou (cel vechi era corodat si s-a spart cand am facut umplerea cu freon), radiator motor nou, AC automat + parbriz Pilkington cu degivrare electrica in stare perfecta de functionare, sinteza vocala in engleza.
Taxa de mediu este recuperata prin judecata dar incepand cu 1 februarie nu mai conteaza.
Masina are ceva botzeli si zgarieturi si ceva probleme cu rugina (unele se vad si in poze) , motiv pentru care pretul se poate discuta.
Daca esti interesat, vii s-o vezi si imi faci o oferta de bun simt. Am cumparat-o din Germania pentru fi-miu care are 23 de ani, ca sa-si faca mana de sofer pe ea dar dupa ce a luat permisul nu s-a mai dovedit a fi interesat de soferie, motiv pentru care as vrea s-o dau pentru ca ma cam incurca!
Pretul este discutabil, dar astept totusi o oferta de bun simt, dat fiind faptul ca dupa cumparare am mai investit si eu ceva-ceva in masina asta.

LE. Am uitat sa specific ca si tobele de esapament sunt noi... Bosal sau Walker, nu mai retin exact care dintre astea doua branduri.
hunter75
Buna ziua.
Ati spus ca aveti un set de jante pe 15. Puteti pune ceva poze? Le vindeti separat? Aveti un pret petru ele?
Multumesc.
tunderbird
Asta este modelul:

http://www.gebrauchtwagen.de/bilder/g5p1ye...640x480.jpg?t=0


Cu astea a iesit din fabrica masina mea. Mie imi plac mai mult cele pe 16"... arata altfel masina... ca fapt divers jantele pe 16" m-au costat 200 euroi.
Nu pot sa le vand separat inainte de vanzarea masinii, pentru ca jantele pe 16" nu sunt trecute in CIV si nu vreau sa am surprize la ITP. Daca dau masina, dau si jantele fie impreuna, fie separat.

Apropos, initiatorul topicului s-a dat la fund dupa ce stabilisem o intalnire pentru weekend...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.