Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Huawei P9
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
andreis
Vând un telefon Huawei P9, nou, sigilat, garanție 2 ani si factura în original!

Telefonul este sigilat, la cumpărare telefonul se desigileaza de către cumpărător și se activează pentru prima dată!

Memorie internă 32 GB, 3 GB RAM, 2 camere, ecran de 5,2 inch, capacitate baterie 3.000mAh, senzor de amprentă, Android OS, v6.0 (Marshmallow).

Cel mai bun preț pentru un telefon de top, sigilat și cu garanție!

Telefonul se predă cu factura și certificatul de garanție în original!

Atenție:
NU este varianta Lite!
Terminal blocat în rețeaua Vodafone Romania.

Valabil doar pentru București!

Prețul este de 1.550,00 lei și este negociabil!

Olx!
cristianxxl
Salut, am un smartwach Vector luna auriu, cu curea de lux din piele si catarama la culoarea ceasului, primit cadou de ziua mea pe 1 Ianuarie.L-am incarcat atunci o singura data si pentru ca nu l-am folosit, inca mai are 7% baterie!Vezi pe net cat costa etc si daca vrei un schimb discutam.E nasol ca e blocat in reteaua vodafone wuaweiu tau, dar cred ca merge decodat.

http://www.emag.ro/ceas-smartwatch-vector-...SIMILAR-04y0n17
andreis
Salut cristianxxl,

Îți mulțumesc pentru oferta ta, dar am deja un asemenea ceas, nu atât de performant, dar ok, astfel încât nu mă interesează un schimb.

Decodarea se poate face prin IMEI direct, nu se umbla în nici un fel în telefon, și costa undeva la 150-175 lei, motiv pentru care am și menționat că prețul este negociabil.

Eu am Vodafone de mult prea mulți ani și nu ma deranjează că vine codat (deși mi se pare o tâmpenie)!

Up!
Aerius
Am exact acelasi telefon primit de la Vodafone si desi pe cutie scria "terminal blocat in reteaua Vodafone" merge perfect in Telekom biggrin.gif
Bafta la vanzare
andreis
Mulțumesc Aerius,

Sunt dator de o bere!

Nu am știut, am luat de bun ce mi-au zis cei din magazin.

Valabil!
andreis
Se poate închide!

Mulțumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.