Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] stop dreapta Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Raul90
Cumpar stop dreapta Dacia 1310, modelul din poza...
Adrian Frigo
Doar dispersorul(sticla)sau lampa cu totul? smile.gif
Raul90
ma multumesc doar cu sticla...
johnybic
parca mi-ai trimiis un mesaj ,nu stiu ce sa intamplat de nu am putut sa iti raspund prin PM .lampi am doua dar iti dai seama ca nu le pot da le-am pregatit pentru mine,aveau diverse defecte la prinderea becurilor sii am facut ceva improvizatii ,poti face si tu cu putina imaginatie important este sa nu fie spart ,iar despre dispesor nu cred ca ai sanse sa gasesti nou sau in stare buna iar daca se intampla sa gasesti un SEIMA frantuzesc atunci chiar trebuie sa te gandesti sa vinzi un rinichi biggrin.gif .iti dau un sfat se gasesc turcesti si sunt la fel ca cele dacia tip vechi doar ca la calitate lasa de dorit
Adrian Frigo
Dacă este vorba de sticla din poză,o poți recondiționa și iese ca nouă folosind lac colorat!Misu așa le-a făcut la Aro 10(Foxy3)! wink.gif
Raul90
Johnybic - doar sticla ma intereseaza. De stanga am gasit stop nou...
Adrian Frigo - stiu ca ar merge lacuite, da momentan mai caut...
johnybic
sticla cu ochi mic nu am nici eu decat partea stanga original al masinii si si acela decolorat ,dar peste soclurile tip vechi am pus sticle tip nou ,asta este
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.