Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Nationala Dacia - 2017
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
DACIOTUL_97
Bun.Deschid acest topic in care vom discuta despre intalnirea de anul acesta.Sper ca sectiunea e cea potrivita. smile.gif




Intalnirea Nationala Dacia ne-a starnit dorinta de a continua traditia si de a ne revedea in fiecare an. Asadar, ne-am inhamat inca o data la organizarea acestei intalniri, amintindu-ne cu drag de intalnirile de odinioara din Piata Sfatului, unde ne regaseam toti Daciotii!
Va invitam, si in acelasi timp, va asteptam cu drag la evenimentul Intalnirea Nationala Dacia 2017, editia 14-16 iulie!
Datoria micilor neplaceri intampinate anul precedent, am stabilit ca anul acesta sa schimbam locatia si data intalnirii. Locatia ne-a fost oferita de catre Primaria Rasnov si dorim pe aceasta cale sa le multumim pentru sprijinul acordat. Valea Carbunari va fi punctul nostru de intalnire, respectiv Complexul Sportiv Rasnov ne va gazdui pe perioada evenimentului.
O sa revenim in scurt timp si cu informatii legate de inscrierile masinilor in cadrul acestui eveniment, regulementul de ordine interioare si desfarurarea eventului pe parcursul celor 3 zile! Spre deosebire de evenimentul precedent,organizatorii nu isi vor mai asuma responsabilitatea de cazare a participantilor la acest eveniment.

Nota: Daca se poate,rog un moderator sa faca acest topic "lipicios".Multumesc !


Pagina de facebook a evenimentului:https://www.facebook.com/events/1285587874902889/
95bogdi
presimt ca o sa iasa frumos....organizat tot...primaria..alea alea wink.gif

PARTICIP !!!
DACIOTUL_97
Sa speram ca totul va fii in conditii ! tongue.gif Anul trecut a iesit mai bine decat ne imaginam.
DACIOTUL_97
Din cauza unor mici probleme,s-ar putea ca locatia evenimentului sa se schimbe.O sa revin cu detalii cand va fii cazul.
corbex
Daț si voi o friptura si-o bere?
DACIOTUL_97
Cum sa nu.Scopul evenimentului e de a socializa si de a ne simti bine biggrin.gif

Nu stiu daca am precizat: la intalnire pot participa atat modelele clasice de dacia,cat si modelele mai noi: Nova/Supenova,Solenza,Logan...
AR-18-MOS
Corbex o sa vina cu o Volga neagra, e ok?
DACIOTUL_97
UPDATE: s-a schimbat locatia evenimentului ! Mai multe detalii: https://www.facebook.com/events/12855878749...498419206042299
maho
Ceva noutati? Loc pt. vizitatori este?

A, si La multi ani! daca tot ai schimbat prefixul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.